Zápas Slavia - Plzeň

4:2
(2:1)
3. kolo, st 15.10.2014
3. kolo, st 15.10.2014
Slavia - Plzeň
Komentář trenéra Ondřeje Jury: S Plzní jsme sehráli zápas dvou poločasů. V prvním jsme ovládli hru, předváděli jsme krásné akce a dvakrát se prosadili hlavou. Avšak opět jsme neproměnili řadu šancí. Soupeř nás tak potrestal v poslední minutě, kdy jsme po naší hrubé taktické chybě nechali Plzeň rychle rozehrát přímý volný kop a dostali jsme zbytečnou branku do šatny.
Druhý poločas jsme začali bojácně, Plzeň nás přehrávala na středu hřiště a zaslouženě vyrovnala stav utkání. Od té chvíle jsme ztratili kontrolu nad utkáním, ve hře byl chaos a soupeř se dostával snadno do zakončení, přičemž nás podržel brankář Flachs. Když už se zápas chýlil k remízovému konci, předvedli jsme krásnou kombinaci přes střed hřiště na jeden dotek se zakončením na přední tyči a zápas tak rozhodli. V poslední minutě jsme vedení navýšili a utkání dotáhli do vítězného konce. Rád bych soupeři pogratuloval k dobrému výkonu zejména v druhém poločase.
4:2

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: Vlček, Stárek, Kubiš, Zeronik

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články