Zápas Teplice - Slavia

3:2pen
6. kolo, ne 14.9.2014
6. kolo, ne 14.9.2014
Teplice - Slavia

Komentář trenéra Ondřeje Jury: Další utkání jsme sehráli v Teplicích, kde jsme se chtěli vrátit na vítěznou vlnu. Vzhledem k počasí nás čekal těžký terén, který sliboval náročné utkání se spousty osobních soubojů. Do utkání jsme vstoupili dobře a vytvořili si slibné příležitosti, avšak bez brankového efektu. Největší šanci měli hosté, kdy po rychlé akci ze strany zakončil domácí útočník do tyče. Poté jsme převzali iniciativu a do poločasu měli několik šancí, ale ujala se pouze jedna. Po krásné individuální akci Zeronika skóroval Kubiš.

 V druhé půli nás soupeř zatlačil, nedařila se nám kombinace, což vyústilo v hrubou chybu v defenzívě a vyrovnání na 1:1. Obdržená branka zapříčinila krátkou pasáž, kdy v naší hře panoval chaos, a Teplice zahodily další velkou příležitost. Poté už jsme na hřišti dominovali a hrozili opět z křídelních prostorů, kde se prosazoval aktivně hrající Zeronik, po jehož další akci opět zakončil Kubiš a poslal nás se štěstím do vedení. Chvíli před koncem jsme měli další loženou příležitost, kterou jsme nepochopitelně zahodili, a soupeř ihned z protiútoku trestal. Po trestuhodné hrubce našich stoperů domácí vyrovnali a lépe zvládli i penaltový rozstřel. V poslední době se nám nedaří hra ve středu hřiště, vázne nám kombinace a na vstřelenou branku potřebujeme spoustu šancí. Soupeři však branky darujeme zadarmo, a proto nedokážeme utkání dotáhnout do vítězného konce.

3:2pen

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2 Kubiš Skóre po penaltovém rozstřelu - 3:2pp

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články