Zápas Plzeň - Slavia

0:2
(0:1)
16. kolo, ne 9.11.2014
16. kolo, ne 9.11.2014
Plzeň - Slavia
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Po delší pauze způsobené odloženým utkáním jsme přijeli k dalšímu střetnutí do Plzně. Již před utkáním jsme upozorňovali hráče, že je čeká náročný zápas, a to se potvrdilo. Musím přiznat, že domácí měli zatím nejlépe propracovaný presink, jaký jsem v této věkové kategorii mohl doposud vidět. Plzeň nás svým napadáním zaskočila a první poločas byla jednoznačně lepším týmem. Naši hráči nebyli schopni čelit efektivní fyzické hře soupeře při naší rozehrávce, z čehož ústilo velké množství chyb a slibné příležitosti pro domácí tým. My jsme vážněji zahrozili poprvé na konci poločasu a po dlouhé době můžeme mluvit o stoprocentní efektivitě. Po krásné kombinaci po ose Vlček, Zeronik, Danko, Vít, poslední jmenovaný chladnokrevně zakončil a brankou do šatny jsme výsledkově první poločas vyhráli.

Do druhé půle jsme udělali pár změn a obraz hry se změnil k lepšímu. Dokázali jsme podržet míč na středu hřiště a domácí již neměli tolik sil na svůj útočný presink. Individuálně, i když se štěstím, se prosadil Zeronik a uzavřel účet utkání na 0:2. Rád bych soupeři pogratuloval ke kvalitní předvedené hře, kterou si zasloužil minimálně remízové utkání. V našem týmu musím vyzdvihnout heroický výkon brankáře Jaroše, protože jen kvůli jeho nadstandardnímu výkonu jsme si z Plzně odvezli 3 body.
0:2

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: Vít, Zeronik

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články