Zápas Slavia - Příbram

6:2
(2:0)
19. kolo, st 18.3.2015
19. kolo, st 18.3.2015
Slavia - Příbram
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Ve středu jsme se poprvé představili na domácí půdě v dohrávce s Příbramí. Soupeř dlouhodobě disponuje kvalitními výkony, a tak jsme do zápasu nastupovali s velkým respektem. Tým navíc opět trápí zdravotní komplikace. Utkání začalo z obou stran opatrně a hra se odehrávala především na středu hřiště. Postupem času jsme získávali převahu, z čehož vyplynulo několik standardních situací, ze kterých jsme se dokázali prosadit hned dvakrát hlavou. Soupeř byl nebezpečný zejména svými dlouhými míči za naši obranu, které jsme museli hasit až na poslední chvíli a jen s porcí štěstí a dobře pozičně postaveným Jarošem v brance jsme neinkasovali. Do šaten jsme šli s dvoubrankovým náskokem.

Do druhé půle jsme vlítli jako uragán. Během deseti minut zkompletoval Matěj Vít čistý hattrick a zápas byl rozhodnutý. Poté ještě skóroval Kubiš po výborně rozehraném rohovém kopu, kdy se podél brankové čáry šikovně uvolnil Zeronik a dokázal načasovat finální přihrávku do prázdné branky. Jedinou kaňkou na našem výkonu bylo posledních pět minut, kdy jsme polevili v koncentraci a soupeř nás zaslouženě dvakrát potrestal. Celkově jsme však i přes absenci některých opor sehráli výborné utkaní s příkladným přístupem všech hráčů.
6:2

Sestavy

Slavia

Jaroš – Vlček, Bárta, Kubiš, Hošek – Blažíček (56. Bican), Eichler, Vít – Zeronik, Brojo, Stárek (48. Jelínek)

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 3x Vít, Vlček, Bárta, Kubiš

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články