Zápas Sokolov - Slavia

4:7
(3:3)
22. kolo, ne 29.3.2015
22. kolo, ne 29.3.2015
Sokolov - Slavia
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Po posledním nevydařeném zápase jsme si přijeli napravit reputaci na hřiště posledního Sokolova. Bohužel jsme navázali na rozpačitý výkon ze zápasu s Mostem a především naše defenzivní činnost vykazuje hrubé nedostatky. Do utkání jsme vstoupili aktivně, nicméně hned první sokolovský výpad na naši polovinu skončil brankou. Naštěstí se nám ihned z rozehry podařilo vyrovnat a postupně jsme převzali iniciativu. Zápas jsme dostali pod kontrolu, navíc v 17. minutě se prezentoval David Eichler nechytatelným volejem z dvaceti metrů a poslal náš tým do vedení. Když po přímočaré akci Zeronika skóroval podruhé Vlček, zdálo se, že utkání nabere jasný směr. Ovšem do konce poločasu jsme udělali dvě fatální chyby, které soupeř potrestal a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 3:3.

I přes důraznou domluvu v kabině jsme druhý poločas začali katastrofálně. Ihned z rozehry jsme nedokázali eliminovat individuální průnik sokolovského kapitána, který se snadno prosadil přes čtyři naše hráče a poslal domácí do vedení. Zpět do hry nás vrátila až standardní situace, když se prosadil hlavou Brojo. Zanedlouho nás poslal do vedení Vít a zápas jsme si již pohlídali, i když soupeř byl neustále velmi nebezpečný. Do konce zápasu jsme přidali ještě dvě branky a vyhráli tak 7:4.

Nutno ovšem přiznat, že Sokolov předvedl velmi sympatický výkon, především jeho ofenzivní hráči disponují užasnou rychlostí a herními dovednostmi. Náš výkon na půdě Sokolova by pro nás velkým zklamáním. Dlouhodobě se nám nedaří v defenzivní činnosti, především obranná čtveřice kupí nesmyslné hrubky a dostáváme tak příliš mnoho branek. Chybí nám lepší organizace, komunikace, agresivita v osobních soubojích a jistota stoperů. Máme pořád na čem pracovat a pokud chceme uspět v zápasech s první šestkou, musíme spoustu situací na hřišti zlepšit.
4:7

Sestavy

Slavia

Jaroš - Hošek (65. Bican), Kubiš, Bárta, Blažíček - Danko (55. Kratochvíl), Vít (65. Schneider), Eichler - Vlček (60. Jelínek), Brojo, Zeronik

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2x Eichler, 2x Vlček, Brojo, Vít, Zeronik

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články