Report ze zápasu SK Dynamo České Budějovice vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Dynamo České Budějovice vs. SK Slavia Praha"

3:23
4. kolo, 21. 9. 2014
SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha
Branky: Branky Slavie: 4 Hroník, 3 Toula, 3 Kulhavý, 3 Hrubeš, 2 Starý, 2 Křišťan, Linhart, Maňas, Kopáček, Šmíd, Kordiak, Keller
Komentář trenéra Martina Hladíka: V tomto zápase jsme byli od začátku do konce lepším týmem a i přes velmi zlepšenou výkonnost hráčů Dynama jsme byli ve všech činnostech lepší. Škoda jen, že se nám stále nedaří mít větší efektivitu v zakončení, kdy často výborně rozjeté akce nedokážeme proměnit.