Zápas Slavia - Táborsko

18:1
5. kolo, so 27.9.2014
5. kolo, so 27.9.2014
Slavia - Táborsko
Komentář trenéra Michala Nováka: Premiérové mistrovské utkání v počtu hráčů 7+1 jsme odehráli na konci září s o rok starším týmem Táborska. Kluci si v letošní sezóně budou pomalu zvykat na větší počet hráčů na hřišti i třikrát větší hrací plochu, než na které hrají doposud. Každopádně výběr hráčů je uvažován s výhledem do dalších let, nikoliv pro aktuální potřebu, kdy na hřištích menších rozměrů má navrch síla, jednoduchost a účelnost, a již nyní jsou v tomto duchu patrné rozdíly vzhledem k soupeřům (resp. jejich výběru hráčů). Schopnostem našich hráčů přizpůsobujeme i rozestavení a po osvojení několika prvků a principů hry na větším hřišti (někomu se to daří lépe, někomu pomaleji) využijí kluci své schopnosti naplno.

Všichni si zaslouží pochvalu za předvedené výkony i reprezentaci klubu. Stejně tak chválíme soupeře, který se za jakéhokoliv stavu snažil hrát bez zbytečných nákopů a přehnané agresivity vůči mladším a působil fotbalově.
18:1

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2 Krstevski, 2 Moravec, Toula, 3 Růžička, 4 Novák, Řeřicha, Sládek, Labík, 2 Tischler, Beran.Branky Slavie: 2 Kordiak, Konig, Veliký, Šimoník

Aktuálně

U19 jediný bod od postupu v mládežnické Lize mistrů

včera
Díky skvělému týmovému výkonu a hattricku Joaa Felipeho porazila Slavia v 5. kole UEFA Youth League obávaný Inter Milán vysoko 4:1. Od postupu ze skupiny tak sešívané dělí jediný bod.

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

05.12.2019
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Takticky jsme se dobře připravili, říká Martin Hyský

28.11.2019
Po výhře 4:1 nad Interem v UEFA Youth League neskrýval trenér Martin Hyský radost: „Je to tak rozehrané, že samozřejmě chceme postoupit," věří trenér v postup do jarních bojů.

Další články