Zápas Slavia - Táborsko

18:1
5. kolo, so 27.9.2014
5. kolo, so 27.9.2014
Slavia - Táborsko
Komentář trenéra Michala Nováka: Premiérové mistrovské utkání v počtu hráčů 7+1 jsme odehráli na konci září s o rok starším týmem Táborska. Kluci si v letošní sezóně budou pomalu zvykat na větší počet hráčů na hřišti i třikrát větší hrací plochu, než na které hrají doposud. Každopádně výběr hráčů je uvažován s výhledem do dalších let, nikoliv pro aktuální potřebu, kdy na hřištích menších rozměrů má navrch síla, jednoduchost a účelnost, a již nyní jsou v tomto duchu patrné rozdíly vzhledem k soupeřům (resp. jejich výběru hráčů). Schopnostem našich hráčů přizpůsobujeme i rozestavení a po osvojení několika prvků a principů hry na větším hřišti (někomu se to daří lépe, někomu pomaleji) využijí kluci své schopnosti naplno.

Všichni si zaslouží pochvalu za předvedené výkony i reprezentaci klubu. Stejně tak chválíme soupeře, který se za jakéhokoliv stavu snažil hrát bez zbytečných nákopů a přehnané agresivity vůči mladším a působil fotbalově.
18:1

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2 Krstevski, 2 Moravec, Toula, 3 Růžička, 4 Novák, Řeřicha, Sládek, Labík, 2 Tischler, Beran.Branky Slavie: 2 Kordiak, Konig, Veliký, Šimoník

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články