Zápas Slavia - Táborsko

18:1
5. kolo, so 27.9.2014
5. kolo, so 27.9.2014
Slavia - Táborsko
Komentář trenéra Michala Nováka: Premiérové mistrovské utkání v počtu hráčů 7+1 jsme odehráli na konci září s o rok starším týmem Táborska. Kluci si v letošní sezóně budou pomalu zvykat na větší počet hráčů na hřišti i třikrát větší hrací plochu, než na které hrají doposud. Každopádně výběr hráčů je uvažován s výhledem do dalších let, nikoliv pro aktuální potřebu, kdy na hřištích menších rozměrů má navrch síla, jednoduchost a účelnost, a již nyní jsou v tomto duchu patrné rozdíly vzhledem k soupeřům (resp. jejich výběru hráčů). Schopnostem našich hráčů přizpůsobujeme i rozestavení a po osvojení několika prvků a principů hry na větším hřišti (někomu se to daří lépe, někomu pomaleji) využijí kluci své schopnosti naplno.

Všichni si zaslouží pochvalu za předvedené výkony i reprezentaci klubu. Stejně tak chválíme soupeře, který se za jakéhokoliv stavu snažil hrát bez zbytečných nákopů a přehnané agresivity vůči mladším a působil fotbalově.
18:1

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2 Krstevski, 2 Moravec, Toula, 3 Růžička, 4 Novák, Řeřicha, Sládek, Labík, 2 Tischler, Beran.Branky Slavie: 2 Kordiak, Konig, Veliký, Šimoník

Aktuálně

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

27.05.2020
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Přístup hráčů je nejdůležitější, říká Milan Šimůnek

13.05.2020
Bývalý hráč Slavie Milan Šimůnek působí v akademii od roku 2016 jako hlavní skaut, na starost má příchody talentovaných hráčů.

S Evropskými kluby se můžeme rovnat

30.04.2020
Individuální technika je pro hráče velmi důležitá. David Pilař jakožto jeden z trenérů zaměřený na rozvoj individuální techniky u hráčů ví, že v některých dovednostech jsme napřed před zahraničními kluby.

Další články