17:1
(6:0)
9. kolo, so 25.10.2014
Slavia - Povltavská FA
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: Do utkání proti Povltavské akademii jsme nevstoupili příliš šťastně. I když výsledek po prvním poločase 6:0 vypadá tak, že jsme soupeře snadno přehráli, není tomu tak. V koncovce se chlapcům příliš nedařilo. V průměru jsme proměnili každou pátou brankovou příležitost a kvalitou hry jsme příliš neoslnili. Ve druhém poločase se hra i proměňování šancí zlepšila, a proto jsme nakonec utkání zvládli jak výsledkově, tak i herně. Je potřeba říci, že se silnější skupinou soupeře jsme měli značné herní problémy, na kterých musíme v tréninku ještě hodně zapracovat. Chlapcům gratulujeme k vítězství