Zápas Slavia - Povltavská FA

17:1
(6:0)
9. kolo, so 25.10.2014
9. kolo, so 25.10.2014
Slavia - Povltavská FA
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: Do utkání proti Povltavské akademii jsme nevstoupili příliš šťastně. I když výsledek po prvním poločase 6:0 vypadá tak, že jsme soupeře snadno přehráli, není tomu tak. V koncovce se chlapcům příliš nedařilo. V průměru jsme proměnili každou pátou brankovou příležitost a kvalitou hry jsme příliš neoslnili. Ve druhém poločase se hra i proměňování šancí zlepšila, a proto jsme nakonec utkání zvládli jak výsledkově, tak i herně. Je potřeba říci, že se silnější skupinou soupeře jsme měli značné herní problémy, na kterých musíme v tréninku ještě hodně zapracovat. Chlapcům gratulujeme k vítězství
17:1

Detaily utkání

Aktuálně

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

před 2 dny
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Takticky jsme se dobře připravili, říká Martin Hyský

28.11.2019
Po výhře 4:1 nad Interem v UEFA Youth League neskrýval trenér Martin Hyský radost: „Je to tak rozehrané, že samozřejmě chceme postoupit," věří trenér v postup do jarních bojů.

U19: Výhru nad Interem režíroval třígólový Felipe!

27.11.2019
Sešívaní dorostenci porazili v pátém zápase UEFA Youth League Inter Milan 4:1! Hattrickem se v utkání prezentoval Joao Felipe, čtvrtý gól přidal Lukáš Červ!

Další články