Zápas Písek - Slavia

3:5
(1:3)
10. kolo, ne 2.11.2014
10. kolo, ne 2.11.2014
Písek - Slavia
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: V utkání proti silnému soupeři z Písku jsme se dokázali vyrovnat s těžkým terénem a důraznou hrou soupeře. Bohužel se nám již po několikáté nedaří proměnit alespoň polovinu šancí, které si vytvoříme. Pozitivní ale je, že jsme se do šancí dokázali dostat a předváděli jsme velice kvalitní kombinační fotbal. Chlapcům gratulujeme k vítězství a dobrému týmovému výkonu.

3:5

Sestavy

Slavia

Sestava: Dvořák, Zedníček, Řečník, Prebsl, Herink, Rakušan, Višinský, Bareš, Langhamer, Ivoševič, Kordiak Sestava: Strnad, Maňas, Temelkovski, Behenský, Snětivý, Konig, Veliký, Šimoník, Náprstek, Švach, Šmicer

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Řečník, Ivoševič, Langhamer, Šimoník, Šmicer

Aktuálně

Legenda mládežnické akademie

před 2 dny
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

První zápasy mládežníků po koronavirové pauze

02.06.2020
Po koronavirové přestávce se odehrály o víkendu první přátelská utkání už i mezi žákovskými a přípravkovými kategoriemi.

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

27.05.2020
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Další články