Zápas Benešov - Slavia

2:11
(1:4)
11. kolo, ne 9.11.2014
11. kolo, ne 9.11.2014
Benešov - Slavia
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: I v tomto utkání jsme měli problém a ten se jmenuje neproměňování šancí. Bohužel na gól potřebujeme tři až pět větších příležitostí. Na všem je potřeba hledat pozitiva a i na tomto se dají najít – do šance se dostaneme a po chtěné kombinaci. I když výsledek vypadá jednoduše, tak utkání jednoduché nebylo. Soupeř se snažil a bojoval statečně. Nakonec jsme utkání zvládli a zaslouženě vyhráli. Chlapcům gratulujeme k vítězství.
2:11

Sestavy

Slavia

Sestava: Dvořák, Zedníček, Řečník, Prebsl, Herink, Rakušan, Višinský, Bareš, Ivoševič, Kordiak Sestava: Strnad, Temelkovski, Behenský, Snětivý, Konig, Veliký, Šimoník, Švach, Šmicer, Langhamer

Detaily utkání

Aktuálně

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

05.12.2019
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Takticky jsme se dobře připravili, říká Martin Hyský

28.11.2019
Po výhře 4:1 nad Interem v UEFA Youth League neskrýval trenér Martin Hyský radost: „Je to tak rozehrané, že samozřejmě chceme postoupit," věří trenér v postup do jarních bojů.

U19: Výhru nad Interem režíroval třígólový Felipe!

27.11.2019
Sešívaní dorostenci porazili v pátém zápase UEFA Youth League Inter Milan 4:1! Hattrickem se v utkání prezentoval Joao Felipe, čtvrtý gól přidal Lukáš Červ!

Další články