Zápas Benešov - Slavia

2:11
(1:4)
11. kolo, ne 9.11.2014
11. kolo, ne 9.11.2014
Benešov - Slavia
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: I v tomto utkání jsme měli problém a ten se jmenuje neproměňování šancí. Bohužel na gól potřebujeme tři až pět větších příležitostí. Na všem je potřeba hledat pozitiva a i na tomto se dají najít – do šance se dostaneme a po chtěné kombinaci. I když výsledek vypadá jednoduše, tak utkání jednoduché nebylo. Soupeř se snažil a bojoval statečně. Nakonec jsme utkání zvládli a zaslouženě vyhráli. Chlapcům gratulujeme k vítězství.
2:11

Sestavy

Slavia

Sestava: Dvořák, Zedníček, Řečník, Prebsl, Herink, Rakušan, Višinský, Bareš, Ivoševič, Kordiak Sestava: Strnad, Temelkovski, Behenský, Snětivý, Konig, Veliký, Šimoník, Švach, Šmicer, Langhamer

Detaily utkání

Aktuálně

Legenda mládežnické akademie

před 2 dny
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

První zápasy mládežníků po koronavirové pauze

02.06.2020
Po koronavirové přestávce se odehrály o víkendu první přátelská utkání už i mezi žákovskými a přípravkovými kategoriemi.

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

27.05.2020
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Další články