Zápas Náchod - Slavia

1:3
(1:0)
20. kolo, so 21.3.2015
20. kolo, so 21.3.2015
Náchod - Slavia
Komentář trenéra Adama Petrouše: Po prospaném prvním poločase jsme zaslouženě prohrávali. Naše hra byla zbytečně komplikovaná a chyběl jí pohyb. Prohrávali jsme spoustu osobních soubojů. Po domluvě jsme přistoupili ke zjednodušené účelové hře, díky čemuž jsme se zvedli, jednoznačně soupeře přehrávali a nakonec zaslouženě zvítězili. Kluci vyhrávali osobní souboje a soupeře nepustili do žádné velké šance. Patří jim velký dík za odvedenou práci a poctivý výkon. Těší mě také, že jsme nepotřebovali výpomoc z U19 a kluci to zvládli sami. Hrálo se navíc za ideálního počasí na přírodní trávě.
1:3

Sestavy

Slavia

Lisa – Šimůnek, Mařík, Hovorka, Gábor (75. Štochl) Skuhravý, Slezák – Havlina (70. Vaněk), Vávra, Tichy – Heřman

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 38. soupeř – 55. Havlina, 60. Slezák, 76. Heřman

Aktuálně

U19 jediný bod od postupu v mládežnické Lize mistrů

dnes
Díky skvělému týmovému výkonu a hattricku Joaa Felipeho porazila Slavia v 5. kole UEFA Youth League obávaný Inter Milán vysoko 4:1. Od postupu ze skupiny tak sešívané dělí jediný bod.

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

05.12.2019
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Takticky jsme se dobře připravili, říká Martin Hyský

28.11.2019
Po výhře 4:1 nad Interem v UEFA Youth League neskrýval trenér Martin Hyský radost: „Je to tak rozehrané, že samozřejmě chceme postoupit," věří trenér v postup do jarních bojů.

Další články