Zápas Slavia - Most

1:0pen
(0:0)
23. kolo, ne 12.4.2015
23. kolo, ne 12.4.2015
Slavia - Most

Komentář trenéra Adama Petrouše: Utkání bylo méně kvalitní z obou stran, my jsme se nedostávali tolik do hry a tlaku, jak jsme zvyklí v jiných zápasech. Chyběla nám rychlejší rozehrávka zezadu, naopak jsme měli hodně nepřesných přihrávek a špatně jsme řešili situace před brankou soupeře. I tak jsme si ale pět jasných šancí zvládli vytvořit, ale ani jednu z nich jsme nezužitkovali. Na konci zápasu jsme pak ještě mohli inkasovat, proto vnímám bod jako zasloužený. Druhý jsme si vybojovali v penaltovém rozstřelu, kde jsme proměnili 4 pokusy. Rád bych pochválil Lisu, Vávru a Heřmana, který patřil zejména v prvním poločase k těm nejlepším.

1:0pen

Sestavy

Slavia

Lisa – Schulz, Hovorka, Jakab (45. Mařík), Zajac (45. Gábor) – Skuhravý (75. Vaněk), Slezák (62. Havlina) – Žárský (70. Tichý), Čermák, Vávra – Heřman

Detaily utkání

Statistiky
Penaltový rozstřel: 4:2
Branky: Schulz, Čermák, Havlina, Vávra

Aktuálně

U19 jediný bod od postupu v mládežnické Lize mistrů

dnes
Díky skvělému týmovému výkonu a hattricku Joaa Felipeho porazila Slavia v 5. kole UEFA Youth League obávaný Inter Milán vysoko 4:1. Od postupu ze skupiny tak sešívané dělí jediný bod.

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

05.12.2019
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Takticky jsme se dobře připravili, říká Martin Hyský

28.11.2019
Po výhře 4:1 nad Interem v UEFA Youth League neskrýval trenér Martin Hyský radost: „Je to tak rozehrané, že samozřejmě chceme postoupit," věří trenér v postup do jarních bojů.

Další články