Zápas Teplice - Slavia

2:1
(0:0)
16. kolo, so 28.3.2015
16. kolo, so 28.3.2015
Teplice - Slavia
Komentář trenéra Miroslava Jíry: Sobotní venkovní zápas v Teplicích jsme odehráli poprvé na přírodní trávě po dlouhé zimní pauze a na hře obou týmů to bylo znát. Ve hře bylo plno nepřesností a zkažených přihrávek. Přesto jsme byli o něco fotbalovějším týmem a vypracovali si několik střeleckých příležitostí, které jsme bohužel neproměnili. I soupeř nás dokázal v defenzívě prověřit, přesto se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili už daleko aktivněji a začali být týmem, který začal hru více kontrolovat. Dokázali jsme si vypracovat několik nebezpečných situací před brankou soupeře,ale až v 66. minutě otevřel skóre zápasu pohotovou dorážkou útočník Havrda. O 2 minuty později jsme však fatálně chybovali v našich defenzivních řadách a soupeř toho dokonale využil a domácí srovnali na 1:1. V 76. minutě jsme nepohlídali prostor na hranici našeho pokutového území po rohovém kopu a Teplice vývoj zápasu během pár minut otočily na 2:1.
Závěr zápasu si už domácí pohlídali a vlastní hloupostí jsme tak Teplicím darovali 3 body.

Nejsem zklamaný z přístupu k zápasu a hře, kterou jsme v Teplicích zejména ve druhém poločase předvedli, ale velmi mě mrzí nezodpovědnost některých jedinců k týmu v momentech, kdy máme vyhraný zápas na dosah. Kluci si musí uvědomit, že k vyspělému týmu také patří zodpovědnost všech hráčů na hřišti za tým po celý průběh zápasu. Přesto věřím v sílu kabiny, morálky našeho týmu a pevně doufám, že se kluci v úterý proti Plzni semknou a zápas odehrajeme v Edenu znovu velmi kvalitně.
2:1

Sestavy

Slavia

Přibyl, Pek, Žežulka, Vyskočil, Stropek, Král, Bucha (34 Lauricella), Souček(78. Diviš), Novák (66. Stehno), Krejdl (71. Kovařík), Havrda

Detaily utkání

Statistiky
Branka Slavie: 66. Havrda

Aktuálně

Spolupráce s partnerskými kluby

30.06.2020
Mládežnická akademie dále rozvíjí projekt partnerských klubů a spolupráci s nimi.

6. ročník letních fotbalových kempů zahájen

29.06.2020
V neděli 28.6. byl zahájen 6. ročník letních fotbalových kempů. Jedná se o týdenní příměstský fotbalový program pro hráče ročníků 2008 - 2012 a brankáře ročníků 2009 - 2011.

Tomáš Heidenreich novým šéftrenérem mládeže

24.06.2020
Do mládežnické akademie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

Další články