Zápas Bohemians 1905 - Slavia

0:2
(0:1)
22. kolo, pá 8.5.2015
22. kolo, pá 8.5.2015
Bohemians 1905 - Slavia
Komentář trenéra Miroslava Jíry: Středeční mistrovský zápas byl zápasem derby s vršovickou Bohemkou a byl to zápas, který nás hodně bolel. Soupeř přerušoval naše akce často jen za pomoci nedovolených zákroků a faulů v zápase bylo opravdu dost. Přesto jsme v prvním poločase byli lepším týmem a působili jednoznačně fotbalověji. Odměnou nám byla v 16. minutě úvodní branka zápasu po nacvičeném signálu z rohu, kdy celou situaci dohrál ve vápně soupeře útočník Krejdl. Byli jsme týmem, který se dál snažil hru tvořit, ale kvůli množství faulů ze strany soupeře jsme se tolik nedostali k naší rychlé kombinační hře.

Do druhého poločasu jsme tentokrát nastoupili s taktikou především pozorné obrany a neotvírat moc prostor pro ofenzivní akce soupeře především před naším pokutovým územím. Chtěli jsme zůstat dál trpěliví a čekat na šanci rozhodnout zápas. Jenomže na můj vkus jsme byli až moc pasivní a Bohemka nás ve druhém poločase přehrávala a dostala se i do několika šancí, ve kterých nás podržel brankář Přibyl. Přesto jsme v 73. minutě sehráli skvělou ofenzivní akci po ose Diviš–Krejdl a hlavou zakončující záložník Lauricella, který tak definitivně poslal 3 body do Edenu.

Jsme uprostřed anglického týdne, protože nás v neděli čeká tým Pardubic, a já jsem rád, že kluci zvládli vršovické derby vítězně a k tomu jim gratuluji. Chtěl bych také moc poděkovat trenérovi Bohemky „Sekimu“, že nám vyšel vstříc s přeložením zápasu a umožnil nám kvůli nominaci hráčů na EURO U 17 hrát v silnější sestavě a za to si ho moc vážím!
0:2

Sestavy

Slavia

Přibyl, Pek, Stropek, Vyskočil, Souček, Král, Stehno (72. Diviš), Lauricella, Kovařík (63. Semrád), Novák (54. Vejvar), Krejdl

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 16. Krejdl, 73. Lauricella

Aktuálně

Spolupráce s partnerskými kluby

před 2 dny
Mládežnická akademie dále rozvíjí projekt partnerských klubů a spolupráci s nimi.

6. ročník letních fotbalových kempů zahájen

před 3 dny
V neděli 28.6. byl zahájen 6. ročník letních fotbalových kempů. Jedná se o týdenní příměstský fotbalový program pro hráče ročníků 2008 - 2012 a brankáře ročníků 2009 - 2011.

Tomáš Heidenreich novým šéftrenérem mládeže

24.06.2020
Do mládežnické akademie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

Další články