Zápas Slavia - Sparta

0:3
(0:0)
23. kolo, ne 17.5.2015
23. kolo, ne 17.5.2015
Slavia - Sparta
Komentář trenéra Miroslava Jíry: V nedělní odpoledne jsme přivítali tým Dukly Praha a soustředili jsme se zejména na aktivní vstup do zápasu, což se nám podařilo. Duklu jsme od prvních minut dostali pod tlak a vytvářeli jsme si nebezpečné situace v pokutovém území soupeře. Bohužel se nám z této herní pasáže nepodařilo vstřelit branku a naše tempo postupně polevovalo a přizpůsobili jsme se soupeři. Do poločasu jsme tak šli za nerozhodného stavu 0:0.

Ve druhém poločase jsme hned v úvodu zaspali a ve 42. minutě jsme inkasovali první branku. O 10 minut později se hosté po našem dalším zaváhání radovali podruhé. Pak už to byla z naší strany křeč a vše korunovala třetí branka z pokutového kopu. Kluci dnes bohužel nedokázali nahradit chybějící hráče a odehráli jsme nejhorší zápas na jaře. Teď máme delší zápasovou pauzu a pevně věřím, že kvalitně potrénujeme a důkladně se připravíme na závěrečné jarní zápasy. Doufám, že se podobný herní propadák již nebude na jaře opakovat a nám nezbývá, než zvednout hlavu a Dukle pogratulovat k vítěznému zápasu.
0:3

Sestavy

Slavia

Přibyl, Pek, Vyskočil, Husenský, Stropek, Lauricella, Diviš (41. Stehno), Bucha, Kovařík, Novák, Krejdl (58. Semrád)

Detaily utkání

Aktuálně

U19 v sobotu vstoupí do dorostenecké ligy

před 3 dny
O víkendu kromě ČFL startuje také dorostenecká liga U19 a U17.

Konec sezony v akademii a přípravy na start nového ročníku

24.06.2021
Sezona slávistické akademie se kvůli Covidu protáhla a ke svému konci směřuje až v tomto týdnu. S koncem sezony se finalizují přípravy na soustředění, start přípravy B-týmu a změny v realizačních týmech a personálním obsazení akademie.

Šéf zdravotního úseku akademie: Klíčová je prevence!

17.06.2021
Nedílnou součástí tréninkového procesu je i práce se zraněnými hráči. Tu mají na starosti ve Slavii i v akademii profesionální fyzioterapeuti a lékaři. Vedoucím zdravotnického úseku v akademii je Filip Hrdlička.

Další články