Zápas Tempo - Slavia

2:4
(1:1)
12. kolo, ne 29.3.2015
12. kolo, ne 29.3.2015
Tempo - Slavia
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: První utkání jarní části soutěže, jsme narazili na starší tým z Tempa. Soupeř hrál velice důrazně a agresivně. V prvním poločase jsme měli s tímto způsobem hry problém, ale v druhém jsme se již dokázali adaptovat jak na rychlost, tak i sílu. Utkání bylo na šance vyrovnané, ale naše úspěšnost v zakončení rozhodna o výsledku v náš prospěch. Jsme rádi, že jsme toto utkání zvládli a po delší době si sáhli na hranici našich fotbalových možností. Kluci pracovali celé utkání a měli větší touhu zvítězit. Gratulujeme jim.


2:4

Sestavy

Slavia

Sestava: Strnad, Řečník, Behenský, Snětivý, Ling, Višinský, Náprstek, Veliký, Šmicer, Švach Sestava: Dvořák, Herink, Šimoník, Konig, Ivoševič, Langhamer, Bareš, Aljagič, Žiga, Maňas

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: Veliký, Langhamer, Šmicer, Ivoševič

Aktuálně

Youth League: Sešívaní padli v Dortmundu

10.12.2019
Mladí slávisté prohráli v Dortmundu 5:1 a nepostoupí do jarní části Youth League. Jedinou branku sešívaných vsítil Adam Toula.

U19: Sešívaní hrají o postup v Dortmundu

10.12.2019
Od 16:00 čeká dorostence Slavie rozhodujíc utkání postup do jarní části UEFA Youth League.

U19 jediný bod od postupu v mládežnické Lize mistrů

09.12.2019
Díky skvělému týmovému výkonu a hattricku Joaa Felipeho porazila Slavia v 5. kole UEFA Youth League obávaný Inter Milán vysoko 4:1. Od postupu ze skupiny tak sešívané dělí jediný bod.

Další články