Zápas Tempo - Slavia

2:4
(1:1)
12. kolo, ne 29.3.2015
12. kolo, ne 29.3.2015
Tempo - Slavia
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: První utkání jarní části soutěže, jsme narazili na starší tým z Tempa. Soupeř hrál velice důrazně a agresivně. V prvním poločase jsme měli s tímto způsobem hry problém, ale v druhém jsme se již dokázali adaptovat jak na rychlost, tak i sílu. Utkání bylo na šance vyrovnané, ale naše úspěšnost v zakončení rozhodna o výsledku v náš prospěch. Jsme rádi, že jsme toto utkání zvládli a po delší době si sáhli na hranici našich fotbalových možností. Kluci pracovali celé utkání a měli větší touhu zvítězit. Gratulujeme jim.


2:4

Sestavy

Slavia

Sestava: Strnad, Řečník, Behenský, Snětivý, Ling, Višinský, Náprstek, Veliký, Šmicer, Švach Sestava: Dvořák, Herink, Šimoník, Konig, Ivoševič, Langhamer, Bareš, Aljagič, Žiga, Maňas

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: Veliký, Langhamer, Šmicer, Ivoševič

Aktuálně

Legenda mládežnické akademie

před 2 dny
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

První zápasy mládežníků po koronavirové pauze

02.06.2020
Po koronavirové přestávce se odehrály o víkendu první přátelská utkání už i mezi žákovskými a přípravkovými kategoriemi.

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

27.05.2020
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Další články