Zápas Plzeň - Slavia

4:10
(1:7)
16. kolo, ne 26.4.2015
16. kolo, ne 26.4.2015
Plzeň - Slavia

Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: Odehráli jsme velice kvalitní utkání proti velmi kvalitnímu soupeři. Plzeň i my jsme se prezentovali útočnou a kombinační hrou na jeden a dva doteky. Utkání se muselo líbit na obě strany. My jsme byli v zakončení v prvním poločase efektivnější, Plzeň byla efektivnější ve druhém dějství. V konečném součtu jsme vyhráli jak na branky, tak na šance. Kromě pěti minut na konci utkání, kdy jsme si vybrali „slabší chvilku”, jsme odehráli dobré utkání.

4:10

Sestavy

Slavia

Sestava: Strnad, Snětivý, Šimoník, Konig, Maňas, ŠVach, Ivoševič, Langhamer, Bareš, Kordiak, Alijagič Sestava: Dvořák, Řečník, Behenský, Mundl, Ling, Višinský, Náprstek, Žiga, Veliký, Šmicer

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Alijagič, Langhamer, Kordiak, Řečník, Veliký, Náprstek, Žiga, Šmicer, Višinský

Aktuálně

Legenda mládežnické akademie

před 2 dny
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

První zápasy mládežníků po koronavirové pauze

02.06.2020
Po koronavirové přestávce se odehrály o víkendu první přátelská utkání už i mezi žákovskými a přípravkovými kategoriemi.

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

27.05.2020
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Další články