Zápas Slavia - Sparta

5:5
(3:2)
17. kolo, so 2.5.2015
17. kolo, so 2.5.2015
Slavia - Sparta
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: Výborné utkání od obou týmů. Maximální nasazení a bojovnost provázely celý zápas. Šance na vítězství měla obě družstva, ale mnoho šancí zůstalo nevyužito. Pro naše chlapce je tento výsledek motivací do další práce. Sparta Praha je výsledkově jednoznačně nejlepší tým v soutěži, tým soupeře ještě neprohrál a ani neremizoval, poslední vzájemné utkání na Strahově jsme dostali 16 branek, dnes jsme byli více jak dobrým soupeřem, proto velká pochvala klukům za odvedený výkon.
5:5

Sestavy

Slavia

Sestava: Strnad, Řečník, Behenský, Snětivý, Višinský, Langhamer, Ling, Šimoník, Žiga, Kordiak Sestava: Dvořák, Mundl, Alijagič, Prebsl, Konig, Veliký, Bareš, Ivoševič, Náprstek, Šmicer

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: Ivoševič, Náprstek, Šmicer, Langhamer, Ling

Aktuálně

Youth League: Sešívaní padli v Dortmundu

včera
Mladí slávisté prohráli v Dortmundu 5:1 a nepostoupí do jarní části Youth League. Jedinou branku sešívaných vsítil Adam Toula.

U19: Sešívaní hrají o postup v Dortmundu

včera
Od 16:00 čeká dorostence Slavie rozhodujíc utkání postup do jarní části UEFA Youth League.

U19 jediný bod od postupu v mládežnické Lize mistrů

před 2 dny
Díky skvělému týmovému výkonu a hattricku Joaa Felipeho porazila Slavia v 5. kole UEFA Youth League obávaný Inter Milán vysoko 4:1. Od postupu ze skupiny tak sešívané dělí jediný bod.

Další články