Zápas Slavia - Sparta

5:5
(3:2)
17. kolo, so 2.5.2015
17. kolo, so 2.5.2015
Slavia - Sparta
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: Výborné utkání od obou týmů. Maximální nasazení a bojovnost provázely celý zápas. Šance na vítězství měla obě družstva, ale mnoho šancí zůstalo nevyužito. Pro naše chlapce je tento výsledek motivací do další práce. Sparta Praha je výsledkově jednoznačně nejlepší tým v soutěži, tým soupeře ještě neprohrál a ani neremizoval, poslední vzájemné utkání na Strahově jsme dostali 16 branek, dnes jsme byli více jak dobrým soupeřem, proto velká pochvala klukům za odvedený výkon.
5:5

Sestavy

Slavia

Sestava: Strnad, Řečník, Behenský, Snětivý, Višinský, Langhamer, Ling, Šimoník, Žiga, Kordiak Sestava: Dvořák, Mundl, Alijagič, Prebsl, Konig, Veliký, Bareš, Ivoševič, Náprstek, Šmicer

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: Ivoševič, Náprstek, Šmicer, Langhamer, Ling

Aktuálně

Legenda mládežnické akademie

před 2 dny
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

První zápasy mládežníků po koronavirové pauze

02.06.2020
Po koronavirové přestávce se odehrály o víkendu první přátelská utkání už i mezi žákovskými a přípravkovými kategoriemi.

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

27.05.2020
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Další články