Zápas Příbram - Slavia

3:12
(3:5)
18. kolo, so 9.5.2015
18. kolo, so 9.5.2015
Příbram - Slavia
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: V prvním poločase jsme nehráli dobře. Nebyli jsme aktivní, nechtěli jsme hrát, prohrávali jsme osobní souboje a naše činnost s míčem i bez byla pomalá. Někteří kluci byli v euforii ještě z minulého týdne a zapomněli, že i Příbrám umí hrát dobrý fotbal. Naštěstí si to kluci uvědomili a během druhého poločasu diametrálně změnili přístup. Výsledkem byl zlepšený výkon a vstřelené branky, které rozhodly o našem vítězství. Je potřeba trénovat a hrát naplno, ať hrajete proti komukoli. Klukům gratulujeme k vítězství.
3:12

Sestavy

Slavia

Sestava: Dvořák, Alijagič, Prebsl, Maňas, Náprstek, Višinský, Bareš, Žiga, Kordiak, Řečník Sestava: Snětivý, Mündl, Behenský, König, Ling, Langhamer, Ivoševič, Šmicer, Šimoník, Veliký

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2x Bareš, 2x Náprstek, 2x Kordiak, 2x Ivoševič, 2x Mundl, Šimoník, Maňas

Aktuálně

Youth League: Sešívaní padli v Dortmundu

před 3 dny
Mladí slávisté prohráli v Dortmundu 5:1 a nepostoupí do jarní části Youth League. Jedinou branku sešívaných vsítil Adam Toula.

U19: Sešívaní hrají o postup v Dortmundu

před 3 dny
Od 16:00 čeká dorostence Slavie rozhodujíc utkání postup do jarní části UEFA Youth League.

U19 jediný bod od postupu v mládežnické Lize mistrů

09.12.2019
Díky skvělému týmovému výkonu a hattricku Joaa Felipeho porazila Slavia v 5. kole UEFA Youth League obávaný Inter Milán vysoko 4:1. Od postupu ze skupiny tak sešívané dělí jediný bod.

Další články