Zápas Příbram - Slavia

3:12
(3:5)
18. kolo, so 9.5.2015
18. kolo, so 9.5.2015
Příbram - Slavia
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: V prvním poločase jsme nehráli dobře. Nebyli jsme aktivní, nechtěli jsme hrát, prohrávali jsme osobní souboje a naše činnost s míčem i bez byla pomalá. Někteří kluci byli v euforii ještě z minulého týdne a zapomněli, že i Příbrám umí hrát dobrý fotbal. Naštěstí si to kluci uvědomili a během druhého poločasu diametrálně změnili přístup. Výsledkem byl zlepšený výkon a vstřelené branky, které rozhodly o našem vítězství. Je potřeba trénovat a hrát naplno, ať hrajete proti komukoli. Klukům gratulujeme k vítězství.
3:12

Sestavy

Slavia

Sestava: Dvořák, Alijagič, Prebsl, Maňas, Náprstek, Višinský, Bareš, Žiga, Kordiak, Řečník Sestava: Snětivý, Mündl, Behenský, König, Ling, Langhamer, Ivoševič, Šmicer, Šimoník, Veliký

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2x Bareš, 2x Náprstek, 2x Kordiak, 2x Ivoševič, 2x Mundl, Šimoník, Maňas

Aktuálně

Legenda mládežnické akademie

před 2 dny
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

První zápasy mládežníků po koronavirové pauze

02.06.2020
Po koronavirové přestávce se odehrály o víkendu první přátelská utkání už i mezi žákovskými a přípravkovými kategoriemi.

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

27.05.2020
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Další články