Zápas Slavia - Pardubice

1:0pen
(0:0)
0. kolo, ne 26.4.2015
0. kolo, ne 26.4.2015
Slavia - Pardubice

Komentář trenéra Pavla Vyhnala: V nedělním utkání s Pardubicemi  jsme v úvodu tahali za kratší konec. Náš soupeř byl aktivní a hlavně mnohokrát důraznější. Teprve s přibývajícími minutami jsme se do zápasu dostávali, vypracovali jsme si dvě velice solidní šance po únicích Davida a na naší straně začaly přibývat i standardní situace. Od patnácté minuty do konce zápasu jsme již mohli sledovat naprosto vyrovnané utkání, kde mohla rozhodnout jedna jediná chyba. Škoda neproměněné šance Davida, kdy přehazoval vyběhnuvšího brankaře soupeře (60. minuta), ale o malý kousek branku minul. V penaltovém rozstřelu se tentokrát zaskvěl Svítil, když zneškodnil dvě penalty soupeře a sám byl střelecky úspěšný.

1:0pen

Sestavy

Slavia

Svítil – Slavata, Macháček, Škarda, Vostál (41. Martinec) – Pek, Drozda, Valenta (66. Novák) David, Čejka (60. Michovský), Nový (33. Chocholouš)

Detaily utkání

Statistiky
Penalty: Drozda, Svítil, Pek

Aktuálně

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Kam na mládež?

03.09.2020
B-tým ve čtvrtek odehraje přátelské utkání. V sobotu a v neděli čekají na mládežníky další mistrovská utkání.

Další články