Zápas Sparta - Slavia

2:1pen
0. kolo, so 2.5.2015
0. kolo, so 2.5.2015
Sparta - Slavia
Komentář trenéra Pavla Vyhnala: Sobotní derby začali lépe domácí a byli od začátku lepším mužstvem. Naše mužstvo bylo směrem dopředu málo aktivní a ještě nás brzdila značná nepřesnost. O přestávce jsme si řekli, že budeme aktivnější a odvážnější při napadání soupeřovy rozehrávky a najednou jsme byli svědky vyrovnaného průběhu utkání, kdy mohla jakákoliv chyba ovlivnit výsledek zápasu. V poslední minutě se štěstíčko přiklonilo na naši stranu, když se důrazný David prodral do vápna, prudkou přihrávkou našel Nového a ten vyrovnal na konečných 1:1. V penaltovém rozstřelu byli tentokrát úspěšnější domácí.
2:1pen

Sestavy

Slavia

Svítil – Slavata (61. Martinec), Škarda, Macháček, Vostál (43. Nový), Pek, Drozda, Valenta (43. Vaněk), David, Čejka (49. Chocholouš), Michovský

Detaily utkání

Statistiky
Branka Slavie: Nový
Penaltový rozstřel: 4:3

Aktuálně

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Kam na mládež?

03.09.2020
B-tým ve čtvrtek odehraje přátelské utkání. V sobotu a v neděli čekají na mládežníky další mistrovská utkání.

Další články