Zápas Hradec Králové - Slavia

2:0
(1:0)
0. kolo, so 18.4.2015
0. kolo, so 18.4.2015
Hradec Králové - Slavia
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Po delší pauze jsme nastoupili k utkání na hřišti Hradce, kde jsme poprvé v jarní části hráli na přírodní trávě. Zápas jsme začali aktivně a soupeře zatlačili na jeho polovinu, avšak nedokázali jsme si vytvořit výraznější šance. Hradec hrozil z rychlých protiútoků, které jsme odvraceli na poslední chvíli.

Přibližně v půlce poločasu jsme na 10 minut nepochopitelně vypadli ze hry, kupili jsme velké individuální chyby a pustili jsme soupeře do hry. Po řadě nepřesností v naší rozehrávce zahrávali domácí rohový kop, z kterého po zaváhání brankáře a špatném pokrytí útočících hráčů se domácí dostali do vedení. Poté jsme opět převzali iniciativu a po individuální akci Zeronika přišel nedovolený zákrok ve vápně domácích a zahrávali jsme pokutový kop. Danko však nastřelil břevno a do kabin jsme šli s jednobrankovou ztrátou.

Druhý poločas probíhal v podobném duchu. Hradec disciplinovaně bránil a byl velmi nebezpečný z protiútoků. My jsme se dostávali do šancí sporadicky, navíc chvíli před koncem Zeronik neproměnil samostatný nájezd a soupeř v nastaveném čase přidal druhou branku. Z Hradce jsme tak odjeli bez bodu. Pořád nás tíží nízká efektivita ve finální fázi. Vzhledem k náročnému programu budoucích týdnů je potřeba na prohru zapomenout a dobře se připravit na následující utkání.
2:0

Sestavy

Slavia

Flachs - Walter (50. Schneider), Brojo, Kubiš, Hošek - Blažíček (55. Bican), Eichler, Danko (55. Krobot) - Vlček, Zeronik, Martinec (36. Vít)

Detaily utkání

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články