Zápas Slavia - Pardubice

1:2
(1:2)
0. kolo, ne 26.4.2015
0. kolo, ne 26.4.2015
Slavia - Pardubice

Komentář trenéra Ondřeje Jury: Zápas začal na obou stranách opatrně a úvodní minuty se hrálo především mezi vápny. Poté jsme začali soupeře dostávat pod mírný tlak, ale hosté byli velmi nebezpeční z protiútoků. Bohužel jeden z nich po našem rohovém kopu jsme nedokázali zachytit a soupeř se dostal do vedení. Naštěstí jsme dokázali brzy reagovat, po standardní situaci se prosadil Krobot a srovnal skóre. Od této chvíle na hřišti začal přehled našich neproměněných příležitostí. V poslední době je naše efektivity tristní. Nedokážeme proměnit samostatné nájezdy, nedokážeme skórovat ani ze střel z malého vápna, koncovku řešíme zbrkle, bez nadstavby a klidu. Chybí nám i trochu štěstí. Místo, abychom šli do šaten za rozhodnutého stavu, udělali jsme na konci poločasu hrubou chybu v defenzívě, kterou soupeř potrestal a poločas jsme tak prohráli o jednu branku.

Druhý poločas jsme začali tlakem, ovšem Pardubice nás nepustily do výraznějších šancí a v protiútocích byly nebezpečné. Největší příležitost neproměnil Eichler, ve vyložené šanci nastřelil spojnici branky a poprvé v sezóně jsme prohráli druhý zápas v řadě. Neustále se potýkáme se žalostnou koncovkou, a pokud k tomu přičteme hrubé chyby posledních hráčů, pak těžko můžeme pomýšlet na dobré výsledky. Velký problém nám také činí vyrovnat se akcelerování hráčů vyššího vzrůstu, jimiž pardubické mužstvo v obranné řadě disponovalo. Čekají nás teď těžké týdny, tak je potřeba střeleckou nemohoucnost zlomit a dostat se zpět do herní pohody.

1:2

Sestavy

Slavia

Surovčík – Kratochvíl (45. Schneider), Walter (49. Bican), Brojo, Blažíček, Walter – Krobot, Eichler (57. Stárek), Vít – Vlček, Zeronik, Hošek

Detaily utkání

Statistiky
Branka Slavie: Krobot

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články