Zápas Slavia - Hradec Králové

3:2pen
(0:1)
0. kolo, st 20.5.2015
0. kolo, st 20.5.2015
Slavia - Hradec Králové
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře dostali v úvodních minutách pod silný tlak, který jsme bohužel nedokázali gólově zúročit. A jak už bývá v našich zápasech zvykem, první vážnější ohrožení naší poloviny skončilo po naší hrubé individuální chybě brankou soupeře. Přesto jsme byli na hřišti dominantní, avšak jsme opět nedokázali proměnit řadu jasných příležitostí. Ve druhém poločase jsme pokračovali v náporu, který vyvrcholil vyrovnávací brankou Krobota. Bohužel vzápětí jsme rychlý protiútok zastavili pouze za cenu faulu v pokutovém území a soupeř se dostal z penalty opět do vedení. Nám se podařilo podruhé vyrovnat 10 minut před koncem utkání, když se po rohovém kopu prosadil z dorážky Kratochvíl. A protože jsme nedokázali ze závěrečného tlaku z řady příležitostí skórovat, zdolali jsme Hradec až na pokutové kopy. Dnes nás opět trápila efektivita v koncovce. Kdybychom zúročili šance v prvním poločase, vyhráli bychom jednoznačným rozdílem. Soupeř předvedl obětavý výkon, a proto si odváží cenný bod.
3:2pen

Sestavy

Slavia

Flachs – Vlček (50. Kratochvíl), Bárta, Kubiš, Hošek (67. Walter) – Blažíček (50. Martinec), Vít, Danko – Zeronik, Krobot, Eichler (50. Jelínek)

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: Krobot, Kratochvíl

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články