Zápas Slavia - Teplice

2:4
(0:2)
0. kolo, st 29.4.2015
0. kolo, st 29.4.2015
Slavia - Teplice
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Po dvou nevydařených zápasech jsme přivítali na domácím hřišti Teplice. Zápas byl od začátku vyrovnaný. První šanci jsme měli na svých kopačkách my, ale chybu hostujícího brankáře nedokázal potrestat Kubiš. Hosté hrozili po dlouhých přihrávkách za naše obránce, s čímž jsme měli problémy po celé utkání. Na konci prvního poločasu jsme však dvakrát hrubě chybovali v obranné fázi a soupeř dokázal obě chyby potrestat a v přestávce zaslouženě vedl. Druhou půli jsme začali aktivně, avšak největší šance si vypracoval soupeř, když hrozil především z rychlých protiútoků. V brance nás podržel dobře chytající Surovčík. Poté se nám po hezké kombinační akci středem hřiště podařilo zásluhou Krobota snížit, ale hosté rychle odpověděli a odskočili opět na rozdíl dvou branek. Zanedlouho jsme inkasovali po čtvrté a zápas byl rozhodnut. V závěru jsme si vytvořili mírný tlak, ovšem Krobot jen korigoval z pokutového kopu na konečných 2:4. Hosté zde odehráli výborné utkání, byli agresivnější, důraznější, energičtější, prosazovali se na středu hřiště, na což jsme dnes nedokázali reagovat a zaslouženě jsme s Teplicemi prohráli.
2:4

Sestavy

Slavia

Surovčík - Vlček, Bican (51. Schneider), Brojo, Blažíček - Vít (54. Kratochvíl), Eichler (51. Stárek), Krobot - Zeronik (42. Jelínek), Kubiš (35. Martinec), Hošek

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2x Krobot

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články