Zápas Zbrojovka Brno - Slavia

2:0
(2:0)
6., pá 16.9.2016, MěFS Srbská
6., pá 16.9.2016, MěFS Srbská
Zbrojovka Brno - Slavia
Nejstarší dorost odehrál v Brně smolné utkání. Soupeř se dostal do vedení v 7. minutě. Rozhodčí nařídil pokutový kop o ruce Vyskočila, který následně Janošek proměnil. Druhý gól vstřelilo Brno v 28. minutě, když Doubravský postupoval sám na brnakáře. Slavia měla ve zbytku prvního poločasu a také v druhém poločase obrovský tlak, zakončení však končila pouze na obráncích soupeře nebo dobře chytajícím Mrázkovi.

Zápas hodnotil trenér Anton Mišovec:
„Hlavně ve druhém poločase jsme soupeře herně přehrávali, ale žádnou ze střel nebo šancí jsme neproměnili. V 7. minutě odpískal rozhodčí penaltu za nastřelenou ruku Vyskočila. Ve 28. minutě po naší útočné akci soupeř pronikl zprava a střelou na zadní tyč vstřelil druhý gól. Větší část utkání jsme odehráli na soupeřově polovině a vytvářeli si herní převahu. Hodnotí se mi to těžko, protože na střely, šance a kvalitu herního výkonu jsme byli aktivnějším týmem.“
2:0

Sestavy

Zbrojovka Brno

Mrázek – Březina, Kropáček, Blažík, Obůrka, Zikl (71. Rogožan), Moučka (53. Černín), Janošek (C), Kroutil (46. Jambor), Doubravský (58. Tulaydan), Kříž (64. Krula)

Slavia

Přibyl - Pek (53.Stropek), Vyskočil, Mareš (30.Čermák), Pardubský - Bucha, Beňo, Žežulka - Havrda (46. M. Lauricella ), Vejvar, Krejdl

Detaily utkání

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články