Zápas Pardubice - Slavia

3:0
(1:0)
12., so 29.10.2016, Ohrazenice
12., so 29.10.2016, Ohrazenice
Pardubice - Slavia
Zápas hraný za silného větru v úvodních třiceti minutách příliš pohledný fotbal nepředvedl. Domácí šli z rychlého protiútoku do vedení ve 20. minutě. Soupeř se poté zatáhl a Slavia se snažila prosadit do zatažené obrany, blízko vyrovnání byl Pavel Bucha, který trefil tyč. Další velkou šanci měla Slavia po rohovém kopu, kdy brankář domácích podběhl míč, hráčům se bohužel nepodařilo protlačit míč do odkryté branky.

Druhý poločas pokračoval stejně jako skončil ten první, domácí se spoléhali na rychlé protiútoky a Slavia se nedokázala prosadit do zatažené obrany. Po dvou rychlých protiútocích přidaly Pardubice dvě branky zásluhou Davida Hufa a Denise Zelinky.

Slavia tak neprodloužila svojí vítěznou šňůru a po šesti zápasech odešla ze zápasu poražena.

Zápas hodnotil trenér Anton Mišovec:
„V utkání jsme nebyli tolik aktivní jako v předešlém kole. V 19. minutě po našem autu na polovině hřiště jsme udělali několik chyb a lacino nechali soupeře skórovat. V závěru poločasu jsme si do konce poločasu vytvořili převahu a šance. Trefili jsme tyč, po přímém kopu jsme vstřelili gól, který nebyl uznán, a po několika závarech soupeř vykopával z branky míč. Po našich chybách jsme nedokázali vyřešit dvě brejkové situace a dostali jsme dva góly. Nepodali jsme dobrý výkon, individuálně, ani týmově a nedostali jsme se ke své hře. Nasazení ani herní projev nebyl podle mých představ, utkání nám nevyšlo herně, ani z hlediska efektivity v koncovce.“
3:0

Sestavy

Pardubice

Letáček – Rambousek, Šafařík, Batelka, Bureš – Rek (60. Vašek), Zelinka, Solil, Nikodem (90. Born) – Mužík (87. Víšek), Huf (83. Jirásek).

Slavia

Stanić (68. Přibyl) - Stropek, Mareš, Vyskočil, Pardubský (76. Telnar)- Bucha, Beňo, Havrda (52. Pek) - Krejdl, M. Lauricella (60. Novák), Vejvar

Detaily utkání

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články