Zápas Slavia - Dukla Praha

1:0
(1:0)
příp, ne 22.1.2017, UMT Eden
příp, ne 22.1.2017, UMT Eden
Slavia - Dukla Praha
V úvodu utkání se hrálo hlavně ve středu hřiště. První větší příležitosti Slavie si vytvořili Jan Vejvar a Marco Lauricella, z nich však první branka devatenáctky v novém roce ještě nepadla.

V 18. minutě už se Slavia mohla radovat. Šimon Havrda vyslal ze střední vzdálenosti tvrdou ránu, která sice orazítkovala pouze břevno, od brankové konstrukce se však míč odrazil na velké vápno k Pavlu Buchovi. Ten pak přesnou střelou z první otevřel skóre.

Ve zbytku prvního poločasu sešívaní svého soupeře zatlačili, ovšem velké množství šancí zůstalo nevyužito. Marco Lauricella ve svém zakončení trefil pouze tyč, velkou příležitost měli také David Beňo a Jan Vejvar, ale v obou soubojích byl úspěšnější brankář Dukly.

Začátek druhého poločasu začal opět velkou příležitostí Slavie, Ondřej Pek našel přesným centrem ve vápně Filipa Stehna, který z první trefil pouze tyč, z následné dorážky branku netrefil. Další příležitost měl David Novák, který se ocitl osamocen po přihrávce Pavla Buchy, brankář Dukly ovšem vytáhl skvělý zákrok.

Slavia se snažila přidat další góly, ovšem její akce a zakončení většinou končily na dobře chytajícím brankáři soupeře.

Druhý přípravný zápas odehraje Slavia U19 v sobotu 28.1. od 11:00 na umělé trávě v Edenu proti Liberci.


1:0

Sestavy

Slavia

Přibyl (46. Radimský) - Pek, Stropek, Mareš, Havrda - Bucha, Beňo (65. Schneider), A. Lauricella (46. Stehno) - Vejvar (65. Kovařík), M. Lauricella (46. Novák), Bouguetouta (46. Bielesz)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 18. Bucha

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články