Zápas Ždírec n. Doubravou - Slavia

1:4
(1:1)
přát, ne 12.2.2017, UMT Ústí nad Orlicí
přát, ne 12.2.2017, UMT Ústí nad Orlicí
Ždírec n. Doubravou - Slavia
Utkání s vedoucím celkem krajského přeboru Kraje Vysočina bylo od úvodu velice bojovné a soupeř nenechával naším dorostencům ani centimetr volného prostoru. Přesto šla Slavia do vedení jako první. Jan Havránek nastartoval pěknou akci ve středu hřiště, posunul míč na křídlo na Dominika Suka, který přesným centrem vyzval ke skórování Petra Kovaříka - 1:0!

Soupeř dokázal vyrovnat po akci na pravé straně, když se křídelní hráč dostal k míči na rohu vápna a krásnou střelou do opačného rohu branky srovnal stav na 1:1. V prvním poločase ještě zahrozil nebezpečnou střelou Lukáš Bielesz, ovšem mířil jen nad branku.

Do druhého poločasu zasáhla kompletně nová jedenáctka. Skóre se měnilo hned v úvodu druhého poločasu. Pavel Bucha, Michal Douděra a Jan Vejvar zakombinovali ve středu hřiště, přesnou střelou k tyči zakončil akci Jan Vejvar a Slavia tak vedla 2:1. U třetí branky sešívaných byl znovu Jan Vejvar, který našel Davida Bílka, ten přesnou ranou k zadní tyči zvýšil na 3:1.

Slavia měla ještě několik dalších šancí na vstřelení branky, opravdu vyloženou měl Adam Petrák, který si před brankou našel centr Davida Bílka, ovšem jeho zakončení z bezprostřední blízkosti přeletělo ochranou síť. Dvě nadějné příležitosti měl také Jan Vejvar, ovšem vždy ho vychytal brankář Ždírce. Poslední gól utkání tak přinesl úplný závěr, Adam Petrák vyslal do samostatného postupu David Bílka, který se opět nemýlil a přidal svůjd ruhý gól v zápase.

Tým složený z hráčů U19 a U18 vyhrál nad Ždírcem nad Doubravou 4:1. O své výhře rozhodla Slavia ve druhém poločase.

Poslední utkání na soustředění odehrají dorostenci ve středu od 18:00 proti vedoucímu celku divize C Ústí nad Orlicí, hrát se bude na umělé trávě právě v Ústí nad Orlicí.
1:4

Sestavy

Slavia

1. poločas: Přibyl - Ondřej Pek, Stropek, Drozda, Kotěra - Havránek, Beňo, Stehno - Bielesz, Kovařík, Suk 2. poločas: Svítil - Schneider, Vyskočil, Straka, Havrda - Bucha, Petrák, Michal Douděra - Bílek, Vejvar, Jan Pek

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 22. soupeř - 57. a 90. Bílek, 10. Kovařík, 55. Vejvar

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články