Zápas Slavia - Příbram

13:1
(6:1)
2., so 19.8.2017, Xaverov
2., so 19.8.2017, Xaverov
Slavia - Příbram
Brankovou kanonádu načal v 9. minutě Jan Žambůrek, který se dostal ke střele z vápna a přízemní střelou otevřel skóre duelu. Do dvoubrankového vedení šli sešívaní v 15. minutě, nejprve střílel Matěj Vít, poté Ladislav Krobot, obě střeli brankář vyrazil, míč se však dostal opět k Matějovi Vítovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě.

Ve 20. minutě vstřelil svoji první branku Ladislav Krobot, po přihrávce Jana Žambůrka předvedl pohlednou individuální akci a nekompromisním zakončením na zadní tyč zvyšoval už na 3:0. Poté se ke slovu dostal soupeř, sám před brankářem Jakubem Markovičem byl Lukáš Navrátil, ten snížil na 1:3 z pohledu hostující Příbrami.

Tomáš Vincour rozjel dlouhou přihrávkou na Alexandra Bártu akci znamenající vedení 4:1. Alexandra Bárta následně našel ve vápně Ladislava Krobota, který se hlavou na přední tyči nemýlil. Na 5:1 zvyšoval po přihrávce Ladislava Krobota Lukáš Červ. Hattrick byl dokonán ještě do poločasové přestávky, Ladislav Krobot se postavil k rozehrávce přímého kopu těsně za hranicí vápna a nekompromisní ranou na zadní tyč nedal brankáři šanci.

Druhý poločas začal dalším gólem Slavie, opět to byl Ladislav Krobot, kterého poslal do samostatného postupu na brankáře Alexandr Bárta. Útočník sešívaných udělal kličku brankáři a z těžkého úhlu zvyšoval na 7:1. V 51. minutě rozehrál Jakub Markovič dlouhou přihrávkou opět na Ladislava Krobota, který poslal svůj centr přesně na hlavu Davida Eichlera - 8:1.

Na další branku nahrával opět Ladislav Krobot, který připravil branku pro Jana Žambůrka, jeho druhá trefa znamenala devátý gól Slavie. V 66. minutě opět nahrával na gól Ladislav Krobot, který z první sklepl míč do běhu na Daniela Koska. Levý obránce červenobílých vstřelil jubilejní desátou trefu Slavie. Hned po rozehrávce Příbrami vybojoval míč Jakub Zeronik a obloučkem přehodil brankáře hostů - 11:1.

V 73. minutě připravil Jakub Zeronik střeleckou pozici pro Adama Vlasáka, který povedenou střelou zpoza vápna zvyšoval na 12:1. Poslední slovo měl Jan Žambůrek, který se dostal k míči po nakrátko rozehraném rohovém kopu a dokonal tak svůj hattrick. Zároveň stanovil definitivní podobu skóre na 13:1.

Mladší dorostenci porazili Příbram vysoko 13:1. Čtyři trefy obstaral Ladislav Krobot, hattrick vstřelil také Jan Žambůrek.
13:1

Sestavy

Slavia

Markovič - Bárta, Vincour, Vlček (41. Brojo), Kosek - Červ (41. Eichler), Vít, Žambůrek - Kubáň (58. Zeronik), Krobot, Kubiš (53. Vlasák)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 20., 26., 33. a 42. Krobot, 9., 62. a 78. Žambůrek, 15. Vít, 30. Červ, 51. Eichler, 66. Kosek, 67. Zeronik, 73. Vlasák

Fotogalerie

Aktuálně

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Podepsat smlouvu se Slavií je velká čest, říká Denis Višinský

23.03.2020
Rodák z Mělnicka, který před pár dny oslavil sedmnácté narozeniny, je jedním z tahounů týmu U17. Sešívaný dres obléká již 11 let od doby, kdy do Slavie přestoupil.

Výzvy s trenéry mládeže

18.03.2020
S trenéry mládežnických kategorií v naší akademii jsme si pro vás připravili na každý den několik výzev. Přehled a všechny výzvy naleznete zde.

Další články