6:0
(3:0)
13., pá 3.11.2017, Srbská
Zbrojovka Brno - Slavia
Premiérový start v dresu týmu U19 si připsal v Brně kapitán týmu U17 Tomáš Vlček, z týmu mladšího dorostu nastoupili v základní sestavě také Daniel Kosek a Ladislav Krobot. Domácí šli do vedení ze standardní situaci, kdy se po skrumáži před brankou dostal se štěstím míč k Ladislavu Krejčímu, který otevřel skóre utkání.

Na druhé straně měl zajímavou příležitost Daniel Kosek, jeho zakončení ale v poslední chvíli obrana zblokovala. Druhou trefu zařídil po rychlé akci Ondřej Doubravský, na poločasových 3:0 pro Brno zvyšoval Martin Zikl. Hned v úvodu druhého poločasu pak brněnský útočník již čtvrtý gól domácích. Sešívaní zahrozili po rohovém kopu, Adam Petrák trefil ale hlavou tyč.

Zbrojovka přidala do konce utkání ještě dvě trefy, nejprve se v 74. minutě po centru ze strany trefil hlavou Ondřej Doubravský, skóre uzavřel v 84. minutě střídající Filip Holman.

Tým U19 prohrál v Brně 0:6. Další utkání čeká na dorostence až za dva týdny, ve svátek 17. 11., kdy nastoupí v Mladé Boleslavi.