Zápas Zbrojovka Brno - Slavia

0:6
(0:1)
13., pá 3.11.2017, Srbská
13., pá 3.11.2017, Srbská
Zbrojovka Brno - Slavia
Také za mladší dorostence nastoupili hráči, kteří věkem stále patří do mladší kategorie. Na stoperu odehrál celý zápas Jakub Kopáček, na pravé straně pal hrál Martin Douděra, který připravil dvě branky Slavie.

V prvním poločase se hrál fotbal ve velkém tempu, oba týmy si vytvářely zajímavé příležitosti. Dvě zajímavá zakončení sešívaných gólem neskončila, na druhé straně vytáhl skvělý zákrok Jakub Markovič. Vedení se Slavia ujala těsně před koncem prvního poločasu, Jakub Zeronik vybojoval svým napadáním míč na obránci, postupoval sám na  brankáře Brna, následně ještě předložil míč na Adama Vlasáka, který otevřel skóre utkání.

Další branky padaly v druhém poločase, nejprve propadl míč z přímého kopu z kopačky Michala Kubáně až do branky, třetí trefu přidal hned o minutu později po přihrávce Martina Douděry Jakub Zeronik. Také čtvrtý gól vstřelil Jakub Zeronik, na 4:0 zvyšoval v 52. minutě. Druhou asistenci si Martin Douděra připsal v 60. minutě, když připravil gól pro Davida Eichlera. Druhý hattrick v řadě dokonal Jakub Zeronik v 66. minutě, po přihrávce Petra Bývalce předvedl krásnou individuální akci a uklidil míč do prázdné branky.

Mladší dorostenci porazili Brno 6:0 a dorosteneckou ligu vedou s tříbodovým náskokem na druhou Spartu.
0:6

Sestavy

Slavia

Markovič - Hošek (68. Matys), Walter, Kopáček, Schneider - Kubáň, Červ (68. Křišťan), Eichler - Douděra (61. Bývalec), Vlasák (61. Toula), Zeronik

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 43., 52. a 66. Zeronik, 38. Vlasák, 42. Kubáň, 60. Eichler

Aktuálně

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Podepsat smlouvu se Slavií je velká čest, říká Denis Višinský

23.03.2020
Rodák z Mělnicka, který před pár dny oslavil sedmnácté narozeniny, je jedním z tahounů týmu U17. Sešívaný dres obléká již 11 let od doby, kdy do Slavie přestoupil.

Výzvy s trenéry mládeže

18.03.2020
S trenéry mládežnických kategorií v naší akademii jsme si pro vás připravili na každý den několik výzev. Přehled a všechny výzvy naleznete zde.

Další články