Zápas Fürth - Slavia

2:2
(0:1)
přát., ne 28.1.2018, Fürth
přát., ne 28.1.2018, Fürth
Fürth - Slavia
Utkání proti německému celku hodnotil trenér Milan Titěra:

První poločas se nám nedařila finální fáze, když nám chybělo více přesnosti v kolmých přihrávkách nebo v zakončení. Šance Kubiše a Bývalce skončily vedle branky. Ve své druhé šanci po přihrávce Žambůrka, skóroval elegantně Kubiš. Soupeř zaměstnával naši obranu rychlými míči za obranu a rovněž vysokým presinkem. V prvním poločase jsme vytvářeli hodně faulů, když rozhodčí nastavil velmi přísný metr pro kontaktní hru. Ke konci poločasu ukázal dobrý zákrok Trefil, když lehce vytlačil nebezpečnou střelu soupeře. Druhý poločas se hrál ve vysokém tempu s rychlými přechody na obou stranách. Po jedné z kolmic, se Bývalec dostal za obranu a předkládal přihrávku ze strany dobíhajícímu Fenclovi. Před ním si srazil míč do vlastní sítě vracející se obránce. Po rychlém protiútoku soupeře, který jsme zastavili faulem, snížil Fürth z trestného kopu. Zanedlouho našel centr v našem vápně volného hráče, který o tyč vyrovnal hlavou na 2:2. Fürth se mohl dostat i do vedení, ale tentokrát Sirotník dobře zasáhl. Na druhé straně mířily naše střelecké pokusy do náruče domácího gólmana. Největší šanci Slavie po průniku Schneidera netrefil v dobré pozici Hošek. 
2:2

Sestavy

Slavia

Trefil(41. Sirotník)- Hošek, Vincour, Walter, Schneider - Eichler, Žambůrek, Stárek - Kubáň (41. Fencl), Kubiš (41. Červ), Bývalec

Detaily utkání

Aktuálně

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Podepsat smlouvu se Slavií je velká čest, říká Denis Višinský

23.03.2020
Rodák z Mělnicka, který před pár dny oslavil sedmnácté narozeniny, je jedním z tahounů týmu U17. Sešívaný dres obléká již 11 let od doby, kdy do Slavie přestoupil.

Výzvy s trenéry mládeže

18.03.2020
S trenéry mládežnických kategorií v naší akademii jsme si pro vás připravili na každý den několik výzev. Přehled a všechny výzvy naleznete zde.

Další články