Zápas Fürth - Slavia

2:2
(0:1)
přát., ne 28.1.2018, Fürth
přát., ne 28.1.2018, Fürth
Fürth - Slavia
Utkání proti německému celku hodnotil trenér Milan Titěra:

První poločas se nám nedařila finální fáze, když nám chybělo více přesnosti v kolmých přihrávkách nebo v zakončení. Šance Kubiše a Bývalce skončily vedle branky. Ve své druhé šanci po přihrávce Žambůrka, skóroval elegantně Kubiš. Soupeř zaměstnával naši obranu rychlými míči za obranu a rovněž vysokým presinkem. V prvním poločase jsme vytvářeli hodně faulů, když rozhodčí nastavil velmi přísný metr pro kontaktní hru. Ke konci poločasu ukázal dobrý zákrok Trefil, když lehce vytlačil nebezpečnou střelu soupeře. Druhý poločas se hrál ve vysokém tempu s rychlými přechody na obou stranách. Po jedné z kolmic, se Bývalec dostal za obranu a předkládal přihrávku ze strany dobíhajícímu Fenclovi. Před ním si srazil míč do vlastní sítě vracející se obránce. Po rychlém protiútoku soupeře, který jsme zastavili faulem, snížil Fürth z trestného kopu. Zanedlouho našel centr v našem vápně volného hráče, který o tyč vyrovnal hlavou na 2:2. Fürth se mohl dostat i do vedení, ale tentokrát Sirotník dobře zasáhl. Na druhé straně mířily naše střelecké pokusy do náruče domácího gólmana. Největší šanci Slavie po průniku Schneidera netrefil v dobré pozici Hošek. 
2:2

Sestavy

Slavia

Trefil(41. Sirotník)- Hošek, Vincour, Walter, Schneider - Eichler, Žambůrek, Stárek - Kubáň (41. Fencl), Kubiš (41. Červ), Bývalec

Detaily utkání

Aktuálně

U19 vstoupila do jarní části vítězně

19.02.2020
Tým U19 zahájil jarní část ligy dohrávkou 15. kola proti Pardubicím a díky gólům Kneifela, Juráska, Kopáčka, Starého a Touly vybojoval výhru 5:1.

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

18.02.2020
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Dorostenci si vyzkoušeli fotbal poslepu

07.02.2020
Dorostenecké kategorie a B-tým si na soustředění v Nymburce vyzkoušeli, jaké je to hrát fotbal poslepu.

Další články