Zápas Příbram - Slavia

1:3
(1:1)
19., so 3.3.2018
19., so 3.3.2018
Příbram - Slavia
Hned v úvodu utkání čelili sešívaní mladší dorostenci nepříjemnosti. Kvůli zranění musel ze hry odstoupit Lukáš Červ. První gól utkání vstřelili domácí, po menším zaváhání v zadních řadách se trefil Matěj Vohradský.

Tým U17 ale dokázal utkání obrátit. Vyrovnat se jim podařilo ještě v prvním poločase. Jakub Zeronik byl v pokutovém území faulován, rozehrávky pokutového kopu se ujal Jan Žambůrek, který s přehledem proměnil.

Druhý poločas se nesl ve znaku tlaku Slavie, kýžené druhé trefy se ale dorostenci dočkali až v závěru. Po centru Davida Eichlera z rohového kopu se vyšplhal nejvýše Jan Schneider a přesnou hlavičkou poslal Slavii do vedení.

V závěru duelu ještě na pravé straně dobře unikl Martin Douděra, zpětnou přihrávkou našel ve vápně Jakuba Zeronika, který přesnou střelou přidal razítko na výhru celku U17 3:1.

Také mladší dorostenci změří v dalším zápase síly se Zlínem, 10. 3. hrají na Xaverově od 14:30 se Zlínem.
1:3

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 20. Vohradský – 31. Žambůrek z pen., 75. Schneider, 80. Zeronik

Aktuálně

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Podepsat smlouvu se Slavií je velká čest, říká Denis Višinský

23.03.2020
Rodák z Mělnicka, který před pár dny oslavil sedmnácté narozeniny, je jedním z tahounů týmu U17. Sešívaný dres obléká již 11 let od doby, kdy do Slavie přestoupil.

Výzvy s trenéry mládeže

18.03.2020
S trenéry mládežnických kategorií v naší akademii jsme si pro vás připravili na každý den několik výzev. Přehled a všechny výzvy naleznete zde.

Další články