1:2
(0:1)
21., čt 15.3.2018, Uhřiněves
Bohemians 1905 - Slavia
Mladší dorostenci šli do vedení v 15. minutě. Po akci a přihrávce Jana Žambůrka otevřel skóre utkání Adam Vlasák. Také v další příležitosti zakončoval Adam Vlasák, střeleckou pozici mu připravil Petr Bývalec, u útočníka Slavie byl ale včas brankář domácích a střelu zblokoval. Nadějnou střelu vypustil z hranice vápna David Eichler, jeho střela ale byla zblokována na roh.

Další příležitosti měli sešívaní ve druhém poločase, nejprve pálil po přihrávce Jakuba Zeronika Jan Schneider mimo. Poté se do zakončení dostal Jakub Zeronik, také on ale branku minul. Domácí se z dočkali vyrovnání, odražený míč trefil Musil přesně k tyči. Sešívaní ale nakonec strhli utkání na svou stranu. Na hranic vápna byl faulován Jan Žambůrek, který se ujal rozehrávky přímého kopu, jeho povedenou střelu brankář sice dokázal vyrazit, dobíhající Adam Vlasák byl dostatečně důrazný, prodral se k míči a rozhodl o výhře týmu U17 nad Bohemians 2:1!

Také mladší dorostenci odehrají další zápas 31. 3. v Ostravě.