Zápas Ostrava - Slavia

3:2
(1:0)
23., so 31.3.2018, Vítkovice
23., so 31.3.2018, Vítkovice
Ostrava - Slavia
Také zápas mladších dorostenců se hrál ve velkém tempu. Domácí šli v prvním poločase do vedení hned ve čtvrté minutě, kdy se prosadil Martiník. Srovnat se Slavii povedlo v úvodu druhého poločasu, ve 44. minutě napřáhl z dálky David Eichler a povedenou ranou nedal brankáři domácích šanci!

V nadějné pozici byl po centru Michala Hoška Daniel Kosek, svojí ránu ale nasměroval mimo. V další akci centroval Daniel Kosek, míč byl tečován za záda brankáře Baníku, v poslední chvíli ho ale z nebezpečného prostoru odkopl obránce. Baník tak šel opět do vedení, po centru z pravé strany dopravil hlavou míč do brány Tamajka. 

Vyrovnáno bylo ale prakticky hned vzápětí! K míči se za vápnem dostal Michal Kubáň a neméně povedenou ranou srovnal na 2:2! V závěru zápasu se ještě zaskvěli oba brankáři, nejprve předvedl skvělý zákrok Jakub Trefil, na druhé straně zakončoval po akci Daniela Koska David Eichler, také tentokrát zasáhl brankář Jílovec.

Také zápas celků U17 dospěl k pokutovým kopům, které zvládli lépe domácí. 
3:2

Sestavy

Slavia

Trefil - Bárta (54. Kubiš), Walter, Vincour, Hošek - Eichler, Vít, Stárek - Kubáň, Vlasák (70. Bývalec), Kosek

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 4. Martiník, 66. Tamajka - 44. Eichler, 67. Kubáň

Aktuálně

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Podepsat smlouvu se Slavií je velká čest, říká Denis Višinský

23.03.2020
Rodák z Mělnicka, který před pár dny oslavil sedmnácté narozeniny, je jedním z tahounů týmu U17. Sešívaný dres obléká již 11 let od doby, kdy do Slavie přestoupil.

Výzvy s trenéry mládeže

18.03.2020
S trenéry mládežnických kategorií v naší akademii jsme si pro vás připravili na každý den několik výzev. Přehled a všechny výzvy naleznete zde.

Další články