(2:1)
16, pá 8.3.2019, UMT Xaverov
SK Slavia Praha - FK Dukla Praha
Branky: 4. a 18. Zeronik, 76. Vít – 15. Vera, 87. vlastní

Také ve druhém zápase jara získala Slavia tři body, tentokrát porazili sešívaní Duklu.

Do vedení šla Slavia už v 4. minutě, kdy Adam Toula napadáním donutil Duklu ke ztrátě, míč si vzal Jakub Zeronik a otevřel skóre zápasu. Hosté ale dokázali v 15. minutě srovnat, když se trefil Vera.

O tři minuty později už ale dorostenci Slavie opět vedli! Adam Toula našel Jakuba Zeronika, který ranou z hranice vápna vrátil vedení na stranu červenobílých!

Na další zásah se čekalo do 75. minuty, kdy po přihrávce Michala Kubáně zvyšoval na 3:1 Matěj Vít! Dukla dokázala utkání ještě zdramatizovat, míč si nešťastně za vlastní záda poslal Tomáš Vincour.

Slavia už tak vedení 3:2 udržela a posunula se tak do čela tabulky!