Report ze zápasu Motorlet Praha vs. SK Slavia Praha B | SK Slavia Praha

Report ze zápasu Motorlet Praha vs. SK Slavia Praha B"

2:1
(1:1)
9. kolo, 5. 10. 2019
Motorlet Praha - SK Slavia Praha B

Z kádru A-týmu nastoupili do utkání na Motorletu Jakub Hromada a Jakub Markovič. První jmenovaný nastoupil na postu stopera. V sestavě nechyběl také střelec vítězného gólu z duelu UEFA Youth League proti Dortmundu.

Motorlet vstoupil do zápasu lépe a dostal se do zakončení, brankář Jakub Markovič byl ale připraven. Po centru z pravé strany hřiště se prosadil Imad Rondić. O 11 minut později se ale domácí dočkali vyrovnání, kdy se prosadil Ondřej Badocha.

Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se domácí dočkali rozhodující trefy, o výhře Motorletu rozhodla 58. minuta, o třech bodech rozhodl Jakub Vojta. Motorlet tak zvítězil 2:1.

Další utkání odehraje B-tým v neděli 13. 10. od 10:15, kdy se na Xaverově utká s Táborskem.