B-TÝM: Remíza 2:2 s Bohemians | SK Slavia Praha

2:2
(1:2)
přát., 31. 7. 2019
Bohemians 1905 B - SK Slavia Praha B
V předposledním přípravném utkání před startem ligy B-Tým Slavie remizoval 2:2 s Bohemians. O branky sešívaných se postarali Matěj Vít a Jiří Janoušek.

V předposledním naplánovaném přípravném utkání před ostrým startem ČFL se B-tým Slavie střetl s rezervním týmem Bohemians

Celé utkání strávil v brance sešívaných Jakub Markovič, který před pár dny se Slavií uzavřel novou smlouvu, která ho v klubu udrží až do roku 2024. V prvním poločase však musel jednou kapitulovat. Vedení se klokani ujali v 19. minutě a sešívaní na gól v průběhu prvního poločasu nedokázali zareagovat.

Do druhého poločasu značně obměněná jedenáctka ale vstoupila o poznání lépe. Odměnou za zvýšenou aktivitu byl v 55. minutě vyrovnávací gól Matěje Víta, na který slávistické desítce přesně přihrál Jiří Janoušek. Tento stav ale netrval příliš dlouho a klokanům se podařilo si hned v 60. minutě vzít vedení zpět.

Na druhý vyrovnávací gól si museli sešívaní počkat až do samotného závěru. V 86. minutě se přesně po přihrávce Davida Macháčka trefil Jiří Janoušek, a ke své asistenci tak přidal i gól - 2:2!

To však nebyl konec. Stejně jako v případě nedávného utkání A-týmu proti Olomouci, byl i nyní proti slávistům v nastavení nařízen pokutový kop. S ním si však skvěle poradil Jakub Markovič a udržel remízový stav.

Více toho utkání nepřineslo a oba soupeři se rozešli smírně poměrem 2:2. Poslední přípravné utkání před startem ligy čeká B-tým 3.8. od 10:15 v Benešově.

2:2

První poločas: Markovič – Hošek, Walter, Mach, Šilhan – Podrazký, Vít – Kubáň, Zinhasovič, Douděra – Rondić

Druhý poločas: Markovič – Bárta, Walter, Hošek (65. Mach), Janoušek – Zeronik, Havránek, Vít, Macháček, Eichler – Nabijev