B-tým: Mladíci zvítězili v Příbrami | SK Slavia Praha

(1:0)
přát., 17. 4. 2021, Příbram
FK VIAGEM Příbram B - SK Slavia Praha B
Díky dvěma trefám Denise Alijagiče a jednomu zásahu Jonáše Kneifela zvítězilo béčko nad rezervou Příbrami.

Kvůli nepříznivé situaci kolem pandemie se stále nehraje třetí nejvyšší česká soutěž, B-tým si tak naplánoval další přípravné utkání, tentokrát cestovali naši mladíci do Příbrami.

V základní sestavě se po zranění objevil brazilec Joao Felipe. V prvním poločase padl jediný gól, který dokázali vsítiti domácí fotbalisté.

Na další trefy se tak čekalo až do druhého poločasu. Hned v její úvodu dokázal vyrovnat na 1:1 střídající Denis Alijagič. V 60. minutě sešívaní otočili skóre zápasu, druhý gól Slavie B si připsal Jonáš Kneifel. V 61. minutě pak do hry přišel útočník Adam Toula, který se zotavil z dlouhého zranění.

Příbram dokázala vyrovnat v 83. minutě, domácí proměnili pokutový kop a bylo to 2:2. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou, tak se dostal do šance Denis Alijagič, který s nabídnutou příležitost plně využil a rozhodl o výhře Slavie B nad Příbramí B 3:2.

B-tým si tak připsal další výhru v přípravě, když dokázal otočit utkání a v závěru definitivně rozhodl o výhře.