B-tým: Sešívaní nestačili na druholigovou Duklu

1:5
(1:2)
přát., so 20.2.2021, Xaverov
přát., so 20.2.2021, Xaverov
SK Slavia Praha B - FK Dukla Praha
Branky: 20. Višinský - 32. Souček, 41. Doumbia, 48. a 53. Chlumecký, 89. Hodek
Záložní tým Slavie nastoupil na Xaverově k přípravnému utkání proti Dukle, které podlehl 1:5. Jediný gól sešívaných vstřelil Denis Višinský.

Sešívaní nastoupili do utkání proti druholigové Dukle s Matyášem Vágnerem v bráně, obranu před ním tvořili mladíci Michal Hošek, František Matys a Jakub Kopáček, které doplňoval zkušený Michal Švec. V záloze se představilo trio Daniel Samek, Tomáš Rigo a Adam Vlasák, útok pak tvořila trojice Martin Douděra, Jonáš Kneifel a Denis Višinský.

Byl to právě poslední jmenovaný, Denis Višinský, který ve 20. minutě překonal zkušeného Radu v hostující bráně a otevřel skóre utkání – 1:0! O pouhých deset minut později ale vyrovnal odchovanec Slavie Daniel Souček, který si poradil s přímým kopem a propálil Matyáše Vágnera. Těsně před pauzou se ještě prosadil Mohamed Doumbia a do kabin se tak šlo za těsného vedení hostů 1:2.

Do druhé půle sešívaní přichystali hned několik změn, na trávník vyběhla čerstvá čtveřice Matouš Nikl, Alexandr Bárta, Lukáš Hroník a Denis Alijagić. Ani nové síly sešívaných však nedokázaly zabránit Dukle ve zvýšení skóre, už ve 48. minutě se totiž prosadil Martin Chlumecký, který přidal i další branku hostů v 53. minutě a skóre tak bylo už 1:4.

Pomoci zvrátit nepříznivě se vyvíjející průběh duelu měli střídající Štěpán Starý, Michal Kubáň a zkušený Michal Šmíd, další branku se už ale Slavii vsítit nepodařilo, v 89. minutě navíc přidal pátý gól Dukly Jakub Hodek a utkání tak skončilo vítězstvím hostů 5:1.

1:5

Sestavy

SK Slavia Praha B

Vágner - Hošek (46. Nikl), Matys, Švec (60. Šmíd), Kopáček (60. Starý) - Samek - Rigo (46. Hroník), Vlasák (46. Bárta) - Douděra, Kneifel (46. Alijagić), Višinský (60. Kubáň)

FK Dukla Praha

Rada - Ayong, Piroch, Kovernikov, Doumbia, Krunert, Bin, Chlumecký, Kozel, Souček, Faleye

Detaily utkání

Branky
20. Višinský - 32. Souček, 41. Doumbia, 48. a 53. Chlumecký, 89. Hodek

Fotogalerie

Aktuálně

Šéf zdravotního úseku akademie: Klíčová je prevence!

17.06.2021
Nedílnou součástí tréninkového procesu je i práce se zraněnými hráči. Tu mají na starosti ve Slavii i v akademii profesionální fyzioterapeuti a lékaři. Vedoucím zdravotnického úseku v akademii je Filip Hrdlička.

Horní Měcholupy v novém: Je radost se o areál starat!

14.06.2021
Tréninkový areál Slavie v Horních Měcholupech dostal nový kabát. Co na to říká Daniel Vilhelm, bývalý hráč sešívaných, který zde v současné době působí jako správce?

B-tým po otočce slaví výhru 4:3

12.06.2021
Slavistický B-tým otočil v závěru přípravné utkání s Živanicemi a zvítězil 4:3!

Další články