B-tým: Sešívaní nestačili na druholigovou Duklu

1:5
(1:2)
přát., so 20.2.2021, Xaverov
přát., so 20.2.2021, Xaverov
Slavia B - Dukla Praha
Branky: 20. Višinský - 32. Souček, 41. Doumbia, 48. a 53. Chlumecký, 89. Hodek
Záložní tým Slavie nastoupil na Xaverově k přípravnému utkání proti Dukle, které podlehl 1:5. Jediný gól sešívaných vstřelil Denis Višinský.

Sešívaní nastoupili do utkání proti druholigové Dukle s Matyášem Vágnerem v bráně, obranu před ním tvořili mladíci Michal Hošek, František Matys a Jakub Kopáček, které doplňoval zkušený Michal Švec. V záloze se představilo trio Daniel Samek, Tomáš Rigo a Adam Vlasák, útok pak tvořila trojice Martin Douděra, Jonáš Kneifel a Denis Višinský.

Byl to právě poslední jmenovaný, Denis Višinský, který ve 20. minutě překonal zkušeného Radu v hostující bráně a otevřel skóre utkání – 1:0! O pouhých deset minut později ale vyrovnal odchovanec Slavie Daniel Souček, který si poradil s přímým kopem a propálil Matyáše Vágnera. Těsně před pauzou se ještě prosadil Mohamed Doumbia a do kabin se tak šlo za těsného vedení hostů 1:2.

Do druhé půle sešívaní přichystali hned několik změn, na trávník vyběhla čerstvá čtveřice Matouš Nikl, Alexandr Bárta, Lukáš Hroník a Denis Alijagić. Ani nové síly sešívaných však nedokázaly zabránit Dukle ve zvýšení skóre, už ve 48. minutě se totiž prosadil Martin Chlumecký, který přidal i další branku hostů v 53. minutě a skóre tak bylo už 1:4.

Pomoci zvrátit nepříznivě se vyvíjející průběh duelu měli střídající Štěpán Starý, Michal Kubáň a zkušený Michal Šmíd, další branku se už ale Slavii vsítit nepodařilo, v 89. minutě navíc přidal pátý gól Dukly Jakub Hodek a utkání tak skončilo vítězstvím hostů 5:1.

1:5

Sestavy

Slavia B

Vágner - Hošek (46. Nikl), Matys, Švec (60. Šmíd), Kopáček (60. Starý) - Samek - Rigo (46. Hroník), Vlasák (46. Bárta) - Douděra, Kneifel (46. Alijagić), Višinský (60. Kubáň)

Dukla Praha

Rada - Ayong, Piroch, Kovernikov, Doumbia, Krunert, Bin, Chlumecký, Kozel, Souček, Faleye

Detaily utkání

Branky
20. Višinský - 32. Souček, 41. Doumbia, 48. a 53. Chlumecký, 89. Hodek

Fotogalerie

Aktuálně

Premier Cup: Druhé místo i cena pro NEJ střelce

18.10.2021
V sobotu 16. října ve sportovním areálu v Horních Měcholupech proběhl jubilejní desátý ročník Premier Cupu. Na tradičním mládežnickém turnaji, který slávistická akademie pořádá, obsadily sešívané naděje druhé místo.

Premier Cup už tuto sobotu

13.10.2021
Jubilejní desátý ročník tradičního mládežnického turnaje Premier Cup pro kategorii mladších žáků proběhne už tuto sobotu v Horních Měcholupech.

Mládežnický gól měsíce září

12.10.2021
Spouštíme hlasování o nejkrásnější mládežnický gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku mládeže.

Další články