B-tým: Sešívaní v přípravě porazili Bohemians

2:3
(1:2)
přát., so 8.5.2021, Uhříněves
přát., so 8.5.2021, Uhříněves
Bohemians B - Slavia B
Branky: 20. a 80. soupeř - 9. Hošek, 44. Matys, 89. Beran
Mladí slávisté porazili v přípravném utkání B-tým Klokanů těsně 3:2. Vítězství v Uhříněvsi vystřelil Slavii v samotném závěru duelu Michal Beran.

Na první branku utkání mezi vršovickými rivaly se nečekalo příliš dlouho, už v 9. minutě totiž propálil domácího Koubu Michal Hošek. Klokani srovnali skóre o deset minut později, Vágnera překonali po dvaceti minutách hry. Když už se zdálo, že do kabin se o poločase půjde za nerozhodného stavu, strhl vedení na stranu Slavie František Matys, který rozvlnil síť v bráně Bohemians ve 44. minutě.

Ve druhé půli se ani jednomu z celků dlouho nedařilo prosadit a červenobílí drželi těsný náskok, v 80.minutě se ale Klokani přeci jen dočkali opětovného srovnání skóre. Slávisté se však ani tentokrát nevzdali a ve chvíli, kdy už vše směřovalo ke smírnému výsledku, rozhodl o vítězství sešívaných Michal Beran. I díky jeho trefě tak Slavia v přípravném utkání porazila svého rivala těsně 3:2.

2:3

Sestavy

Bohemians B

Kouba - Vala, Václavík, Dostál, Lehovec, Farkaš, Vacek, Nátr, Hašek, Musil, Marhoul

Slavia B

Vágner - Bárta, Matys, Švec, Hošek - Samek - Beran, Šubert - Douděra, Kneifel, Višinský

Detaily utkání

Branky
20. a 80. soupeř - 9. Hošek, 44. Matys, 89. Beran

Fotogalerie

Aktuálně

Stovka malých slávistů a slávistek na náboru mládeže

13.09.2021
V úterý 7. září a ve čtvrtek 9. září proběhly v tréninkovém centru Slavie v Horních Měcholupech nábory do mládežnické akademie.

Mládežnický gól měsíce srpna

07.09.2021
Se začátkem nové sezony opět startuje anketa mládežnického gólu měsíce. Právě teď spouštíme hlasování o gól měsíce srpna.

Nábor do mládežnické akademie

30.08.2021
V září proběhne v Horních Měcholupech nábor do mládežnické akademie. Nábor je určen pro děti ročníku narození 2012 – 2017.

Další články