B-tým: Těsná prohra na půdě Benešova | SK Slavia Praha

1:0
(0:0)
Miniliga 7, 20. 6. 2020, Benešov
SK Benešov - SK Slavia Praha B
V dalším duelu Letní ligy cestoval B-tým do nedalekého Benešova. Z výhry se ale radoval domácí celek.

Za deštivého počasí si sešívaní v první půli vytvořili velký tlak a zamáčkli soupeře na jeho polovině. Dvě nadějné příležitosti si vytvořili po standardních situacích, ani jednou se jim nepodařilo míč dotlačit do sítě.

Domácí hrozili hlavně z brejků, na jejichž konci byl často domácí kapitán Martin Turek, ani on ale úspěšný nebyl. Největší šance první půle pak přišla ve 40. minutě, kdy do vápna pronikl Alex Bárta, následně se míč dostal k Danu Koskovi, jehož střelu ale zastavila tyč.

Druhá půle začala šancemi na obou stranách. Nejprve útočící hráč domácích z bezprostřední blízkosti hlavičkoval na branku, v sešívaném dresu se pak dostal ke střele Jakub Zeronik, který branku jen těsně minul.

Sešívaní více drželi míč, domácí Benešov ale využil jeden z brejků k vedoucímu gólu, v 69. minutě otevřel skóre zápasu střídající Tomáš Mezsaros. Závěrečný tlak už rezerva Slavie bohužel v gól nepřetavila a z vítězství se tak raduje domácí Benešov.

Další utkání Letní ligy odehraje B tým ve středu 24. 6., kdy od 10:30 nastoupí v Uhříněvsi proti rezervě Bohemians.