B-tým: Utkání s Příbramí rozhodl gólem z penalty Rondič | SK Slavia Praha

B-tým: Utkání s Příbramí rozhodl gólem z penalty Rondič

2:1
(2:1)
8. kolo, 28. 9. 2019, Xaverov
SK Slavia Praha B - FK VIAGEM Příbram B
Mladí slávisté přehráli v osmém kole ČFL skupiny A Příbram těsně 2:1. Góly Slavie vsítili už v prvním poločase Jakub Zeronik a Imad Rondič.

Příbram šla tedy jako první do vedení. Hosté rozjeli rychlý brejk po pravé straně, k míči se dostal Filip Stuparević, který přešel přes obránce a přesným zakončením k tyči otevřel skóre utkání.

Sešívaní ale zabrali a dokázali ještě do konce první části hry zvrátit skóre utkání! Po kombinaci u levé pomezní čáry přišlo zakončení, které ještě brankář Melichar s velkými problémy dokázal odvrátit. Míč se ale odrazil k nohám Jakuba Zeronika, který přesnou dorážkou k tyči srovnal na 1:1!

Druhá trefa přišla ve 42. minutě. Centr Dana Koska nedokázala obrana odvrátit, k míči se dostali sešívaní, následoval nedovolený zákrok v pokutovém území, po kterém nařídil rozhodčí pokutový kop. Penaltu proměnil Imad Rondić.

Do kabin se tak šlo za stavu 2:1!

Ve druhém poločase se už diváci dalších gólů nedočkali, obrana Slavie byla pozorná a další změnu skóre už nedovolila. Béčko si tak připsalo další tři body do tabulky ČFL!

Další duel odehraje B-tým v sobotu 5. 10., kdy od 10:15 hraje na hřišti Motorletu. Hráče z béčka ale určitě budete mít možnost vidět ve středeční utkání UEFA Youth League, kdy bude soupeřem Slavie Borussia Dortmund.

2:1

Markovič - Douděra, Hošek, Švec (27. Vít), Košek (63. Šilhan) - Zinhasovič, Červ - Felipe (56. Kubáň), Nabiyev (71. Vaněk), Zeronik - Rondič

FK VIAGEM Příbram B

Melichar - Jelínek, Puchmertl, Vilotič, Antwi, Vlček, Janota, Hájek (46. Mezera), Ptáček, Stuparevic, Belej (81. Rohlík)