B-tým: Vítězství nad rezervou Liberce | SK Slavia Praha

2:3
(1:0)
přát., 1. 8. 2020, Turnov
FC Slovan Liberec B - SK Slavia Praha B
Sešívaný B-tým porazil v třetím přípravném utkání na novou sezonu B-tým Liberce těsně 3:2.

V prvním poločase se sešívaní proti domácímu Liberci střelecky neprosadili, naopak Slovan dokázal procedit míč za záda Jakuba Surovčíka a do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Do druhé půle sešívaní nastoupili v lepším rozpoložení a odměnou jim byla 49. minuta, kdy po přihrávce Daniela Langhamera skóroval krajní obránce Michal Hošek. V 63. minutě si sice Liberečtí vzali vedení zpět, slávisté se však nepoložili a na 2:2 vyrovnal po přihrávce střídajícího Tomáše Riga skvěle hrající Daniel Langhamer.

B-tým Slavie pokračoval v tlaku i ve zbylých minutách a odměnou mu byla rozhodující branka v samotném závěru zápasu, kdy po přihrávce aktivního Michala Hoška čerstvý Michal Kubáň. Mladí slávisté tak zvládli i svůj třetí přípravný zápas před startem nové sezony vítězně.