B-tým: Výhra nad Duklou v přípravě

3:0
(1:0)
přát., pá 2.4.2021, Xaverov
přát., pá 2.4.2021, Xaverov
Slavia B - Dukla Praha B
Branky: 15. Douděra, 80. Hošek, 86. Rigo
Sešívaní po remíze s Bohemians sehráli v přípravě další utkání, tentokrát proti B-týmu Dukly Praha, ve kterém zvítězili 3:0.

Slávisté vstoupili do přípravného utkání s Duklou velmi dobře. Už v 15. minutě otevřel skóre zápasu po přihrávce Michala Hoška Martin Douděra. O poločase sešívaní protočili sestavu a do hry se dostali téměř všichni hráči z lavičky. Na další gól se v zápase dlouho čekalo, padnul až v 80. minutě, když se do sítě Dukly trefil Michal Hošek. Třetí gól přidal o šest minut později po asistenci Martina Šuberta Tomáš Rigo.

„Myslím si, že jsme odehráli velice dobrý zápas, kde jsme si vytvářeli přes kombinační akce spoustu brankových šancí a zároveň jsme při bránění soupeře do ničeho nepouštěli. Takže to byla taková kombinace toho ideálu, kdy jsme si vytvářeli šance a zároveň jsme byli dobří i v defenzivní fázi. Bylo tam pár hezkých momentů, když jsme to vykombinovali až odzadu do šance, což nás hodně těšilo. Hlavně v první půli, kdy byl výkon víc urovnaný a vyspělejší. V druhé půli to vlivem střídání chvíli trvalo, než si to sedlo. Kluci se srovnali při napadání a v součinnosti. Znovu si vytvářeli spoustu šancí, hezkých momentů a pak to kluci korunovali dvěma hezkými góly, takže to splnilo, co jsme chtěli. Zápas klukům pozvednul sebevědomí do další práce, což je důležité. Prezentovali se dobrým výkonem, pokračujeme dál a máme z toho radost. I díky Dukle, která hrála dobrý fotbal, což byl přínos k tomu, že byl zápas zajímavý,“ komentuje utkání trenér Marek Jarolím.

3:0

Sestavy

Slavia B

Surovčík – Bárta, Matys, Štětka, Hošek – Hájek, Samek, Hroník – Douděra, Kneifel, Zeronik

Náhradníci: Sirotník, Rigo, Alijagić, Šmíd, Nikl, Kubáň, Vlasák, Starý, Šubert, Kopáček

Detaily utkání

Branky
15. Douděra, 80. Hošek, 86. Rigo

Aktuálně

Stovka malých slávistů a slávistek na náboru mládeže

13.09.2021
V úterý 7. září a ve čtvrtek 9. září proběhly v tréninkovém centru Slavie v Horních Měcholupech nábory do mládežnické akademie.

Mládežnický gól měsíce srpna

07.09.2021
Se začátkem nové sezony opět startuje anketa mládežnického gólu měsíce. Právě teď spouštíme hlasování o gól měsíce srpna.

Nábor do mládežnické akademie

30.08.2021
V září proběhne v Horních Měcholupech nábor do mládežnické akademie. Nábor je určen pro děti ročníku narození 2012 – 2017.

Další články