B-tým: Výhra nad Duklou v přípravě

3:0
(1:0)
přát., pá 2.4.2021, Xaverov
přát., pá 2.4.2021, Xaverov
SK Slavia Praha B - FK Dukla Praha B
Branky: 15. Douděra, 80. Hošek, 86. Rigo
Sešívaní po remíze s Bohemians sehráli v přípravě další utkání, tentokrát proti B-týmu Dukly Praha, ve kterém zvítězili 3:0.

Slávisté vstoupili do přípravného utkání s Duklou velmi dobře. Už v 15. minutě otevřel skóre zápasu po přihrávce Michala Hoška Martin Douděra. O poločase sešívaní protočili sestavu a do hry se dostali téměř všichni hráči z lavičky. Na další gól se v zápase dlouho čekalo, padnul až v 80. minutě, když se do sítě Dukly trefil Michal Hošek. Třetí gól přidal o šest minut později po asistenci Martina Šuberta Tomáš Rigo.

„Myslím si, že jsme odehráli velice dobrý zápas, kde jsme si vytvářeli přes kombinační akce spoustu brankových šancí a zároveň jsme při bránění soupeře do ničeho nepouštěli. Takže to byla taková kombinace toho ideálu, kdy jsme si vytvářeli šance a zároveň jsme byli dobří i v defenzivní fázi. Bylo tam pár hezkých momentů, když jsme to vykombinovali až odzadu do šance, což nás hodně těšilo. Hlavně v první půli, kdy byl výkon víc urovnaný a vyspělejší. V druhé půli to vlivem střídání chvíli trvalo, než si to sedlo. Kluci se srovnali při napadání a v součinnosti. Znovu si vytvářeli spoustu šancí, hezkých momentů a pak to kluci korunovali dvěma hezkými góly, takže to splnilo, co jsme chtěli. Zápas klukům pozvednul sebevědomí do další práce, což je důležité. Prezentovali se dobrým výkonem, pokračujeme dál a máme z toho radost. I díky Dukle, která hrála dobrý fotbal, což byl přínos k tomu, že byl zápas zajímavý,“ komentuje utkání trenér Marek Jarolím.

3:0

Sestavy

SK Slavia Praha B

Surovčík – Bárta, Matys, Štětka, Hošek – Hájek, Samek, Hroník – Douděra, Kneifel, Zeronik

Náhradníci: Sirotník, Rigo, Alijagić, Šmíd, Nikl, Kubáň, Vlasák, Starý, Šubert, Kopáček

Detaily utkání

Branky
15. Douděra, 80. Hošek, 86. Rigo

Aktuálně

Virtuální turnaj partnerských klubů

29.03.2021
Mezi partnerskými kluby se v přípravkových kategoriích uskuteční virtuální turnaj. Soutěžit se bude v dovednostních disciplínách – fotbalových i doplňkových.

Každý start odchovance prožívá celá akademie

27.03.2021
Bývalý hlavní skaut Slavie, Petr Hurych, si zvyká na funkci manažera mládežnické akademie. V rozhovoru prozradil, jaké má plány, jak náročné je fungovat během koronavirové pandemie, nebo jak se daří jeho brazilskému chráněnci João Felipemu.

Registrace na brankářský kemp je stále otevřená

15.03.2021
Stále je možné registrovat se na brankářský kemp v termínu 11.7. 2021 - 16.7. 2021, který je určen pro ročníky 2012 - 2014. Zbylé registrace jsou už uzavřeny.

Další články