B-tým: Výhra nad druholigovým Vyšehradem | SK Slavia Praha

B-tým: Výhra nad druholigovým Vyšehradem

1:2
(0:1)
přát., 27. 2. 2021, Vyšehrad, UMT
FK Slavoj Vyšehrad - SK Slavia Praha B
Další přípravné utkání odehráli mladíci Slavie na umělé trávě na Vyšehradě, kde byl sešívaným soupeřem tamní Slavoj.

Béčko Slavie šlo už v úvodu do vedení, skóre zápasu otevřel přesnou trefou Jonáš Kneifel. Ve zbytku poločasu už žádný gól nepadl, do kabin se tak šlo za poločasového vedení naší rezervy.

Také úvod druhého poločasu se červenobílým povedl skvěle, v 51. minutě se dokázal prosadit Adam Vlasák a zdvojnásobil tak vedení béčka. Domácí dokázali v 69. minutě snížit na 1:2.

Další gól už na Vyšehradě nepadl a rezervní celek Slavie si tak připsal další výhru nad druholigovým soupeřem!