(2:0)
přát., ne 28.7.2019, Xaverov
SK Slavia Praha B - FK Štěchovice
Branky: 36., 38. a 71. Nabiyev, 62. Vincour, 83. Vít, 87. Douděra
B-tým sešívaných si v přípravě s chutí zastřílel a Štěchovicím vstřelil šest gólů.

Po rezervách Slasku Wroclav, Arsenalu a Velvarech odehrál B-tým sešívaných v pořadí čtvrté přípravné utkání, na Xaverově se střetl s třetiligovými Štěchovicemi.

Na první trefu utkání se čekalo do 36. minuty, kdy se po přihrávce Nedžada Zinhasoviče trefil Farid Nabiyev. Hned o dvě minuty později přidal Farid Nabiyev druhý zásah, tentokrát mu na jeho gól přihrával Lukáš Červ. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Z trefy na 3:0 se sešívaní radovali v 62. minutě, tentokrát si asistenci připsal Daniel Kosek, po jehož pasu se prosadil stoper Tomáš Vincour. Hattrick Farida Nabiyeva byl dokonán v 71. minutě, druhou asistenci přidal Nedžad Zinhasovič.

V poslední desetiminutovce přidalo béčko ještě dvě branky, nejprve přihrávku Martina Macha zužitkoval Matěj Vít, skóre uzavřel Martin Douděra. B-tým tak porazil Štěchovice vysoko 6:0.

Ve středu 31. 7. od 17:00 hraje béčko další přípravné utkání, s rezervou Bohemians se utká v Královicích. Generálka na ČFL je pak na programu v sobotu 3. 8., utkání v Benešově má výkop v 10:15.