(0:4)
přát., so 13.2.2021, UMT Luční, Plzeň
FC Viktoria Plzeň B - SK Slavia Praha B
Branky: 2x Rigo, Alijagič, Vlasák, Beran, Višinský
Šest gólů nasázelo béčko Slavie v dalším přípravném duelu, tentokrát si slávisté s chutí zastříleli proti B-týmu Plzně.

K dalšímu zápasu odcestoval B-tým do Plzně, kde se střetnul s rezervním celkem domácí Viktorie.

Z kádru A-týmu sešívaných nastoupil v základní sestavě Michal Beran. První půle se povedla svěřencům trenéra Marka Jarolíma na výbornou, červenobílí mladíci nasázeli béčku Plzni pět gólů! Dvakrát se prosadil záložník Tomáš Rigo, prosadil se také právě Michal Beran, další trefy přidali Adam Vlasák a Denis Alijagič.

Do druhého poločasu nastoupila výrazně obměněná sestava, o jedinou branku Slavie ve druhé části se postaral Denis Višinský. Z jedné branky se radovali také domácí. B-tým Slavie tak zvítězil v Plzni vysoko 6:1!