(0:1)
Miniliga 9, so 27.6.2020, Luční, Plzeň
Plzeň "B" - Slavia B
Branky: 68. Hranáč, 90. Míka - 33. Křišťan
V předposledním utkání Metal Conexion Cup Letní ligy sešívaní v Plzni vedli, domácí nakonec utkání otočili na 2:1.

Za domácí nastoupili v základní sestavě mimo jiné Marko Alvir, Ubong Ekpai, Filip Kaša a Miroslav Káčer.

V prvním poločase měli sešívaní více ze hry a svou aktivitou a napadáním vůbec nepustili Plzeň do hry. Jelikož se dvě velké příležitosti po akci z levé strany a ze standardní situace sešívaným proměnit nepodařilo, čekalo se na gól do 33. minuty. Před velkým vápnem byl faulován Jakub Zeronik, k rozehrávce přímého kopu se postavil Jakub Křišťan, jehož střelu zeď tečovala mimo dosah brankáře Sváčka!

Kaňkou na prvním poločase bylo zranění Lukáše Červa, který musel střídat po tvrdém faulu domácího stopera Šimona Gabriela, za který viděl stoper Plzně žlutou kartu. V závěru poločasu ještě mohla Slavia využít zaváhání brankáře domácích v rozehrávce, to se bohužel nepovedlo.

Sešívaní pokračovali v aktivitě i ve druhém poločase, rána z dálky nadělala střídajícímu brankáři Plzně velké problémy, nakonec vše skončilo rohovým kopem.

Domácí dokázali vyrovnat ze standardní situace, po centru se hlavou prosadil Robin Hranáč. Další standardní situace nakonec rozhodla o vítězi zápasu. Po faulu kopala Plzeň zkrácený rohový kop, o obrat utkání se přesnou hlavičkou postaratl Václav Míka.

Rezerva Slavie uzavře působení v Metal Conexion Cup Letní lize ve středu 1. 7., kdy od 18:30 nastoupí na hřišti Písku.